Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése közben...

Fogamzásgátló szedése közben megjött a menstruàcióm, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Most tartok a 14 ik tablettanal ,Elfelejtettem bevenni 12ik szemet ..tegnapi esti együttlét után ma reggelre vèrezni kezdtem ,pont mintha menstrualnek pedig az csak 15 kellene megjöjjön. Nagyon megijdtem nem tudom mi lehet ha gond és jelenlegi tartózkodási helyemen nem tudok orvost felkeresni .

2018. aug. 6. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz gond. Viszont egy valamit tisztázzunk: neked nincs menstruációd. A fogamzásgátló kikapcsolja a természetes ciklust, és egy 28 napos mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Ez a megvonásos vérzés, ami minden szünetben jelentkezik.
2018. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) kezdtem mwgnyugodni. Jövő héten amikor lesz a tabletta mentes hét ismét számíthatok verzesre?
2018. aug. 6. 21:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert amikor abbahagyod a tablettát, vérzés kezdődik. Így "szabályozza be" a ciklust. Ez a köztes vérzés valószínűleg pár napon belül el fog múlni.
2018. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
38%
Bakker,én biztos nem mérgezném magam hormonokkal ,ha kb.havi 2-szer szexelnék csak,de te tudod..
2018. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!