Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak akkor, ha már...

Mit csináljak akkor, ha már egy hete fel van puffadva a hasam? Közel egy éve szedek fogamzásgátlót nőgyógyász ajánlásával, de a menstruációs görcsök nem lettek enyhébbek, és a menstruációm időpontja sem mindig pontos. Többi lent!

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok és ha megeszek egy pár kocka csokit már felpuffadok egy éjszakára. De most jelentősebb mértékben puffadt fel, úgy hogy nem is ettem csokit, csak megfázásra és görcsölésre szedtem gyógyszert a fogamzásgátló mellett. Ezen kívűl még naponta veszek be vasat is. Lehetséges-e, hogy a gyógyszerek miatt van? Nemi életet élek. A havi menstruációm egy héttel korábban jött meg, ez hogyan lehetséges? Válaszokat köszönöm! 17/L

2018. ápr. 12. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció. Megvonásos vérzés van a szünetben. Ha a gyógyszer szedése közben jelentkezik vérzés, az köztes vérzés. Ami viszont nem normális, hiszen normál esetben csak a hormon megvonásakor jelentkezik vérzés. Mondjuk én a te bajaidra nem is szednék fogamzásgátlót, ha még csak nem is szexelsz. Menj vissza a dokihoz. És szerintem hagyd abba a fogamzásgátlót...
2018. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nemi életet élek, de köszönöm a választ!
2018. ápr. 12. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, azt félreolvastam. Ha a köztes vérzés nem szűnik pár napon belül, mindenképpen beszélj dokival, mert ez azt jelzi, hogy már nem megfelelő neked ez a fogamzásgátló.
2018. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!