Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biciklizés 6 hónaposan? Napi...

Biciklizés 6 hónaposan? Napi 6 km. Ártalmas? Számomra nem teher. Kerti munka?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed megerőltetőnek, akkor nem ártalmas.
2011. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ártalmas akár a biciklizés, akár a kerti munka? Ha NEKED nem nagyon esik nehezedre, akkor semmi baj. (Régebben minden nö gyakorlatilag a stülésig ugyanúgy élt, mint a terhesség elött, a földeken dolgozott, és nem volt semmi baja. A terhesség NEM betegség!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem azért nem ajánlják a dokik a bringázást, mert megerőltető, hanem mert eleshetsz. A kertben én is bíbelődök, imádom. :)
2011. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha előtte is csináltad,és nem terhel,akkor nyugodtan.Én napi 8-10 km-t sétáltam,és nekem nagyon jól esett:)
2011. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki lovagolt 6 hónaposan. :o)

Persze előtte is állandóan...

Ahogy érzed. Viszont figyeld a tested jelzéseit, ha megálljt parancsolnak, akkor meg kell állni!


Jó pocakosodást!


(Csak irigyelni tudlak, és ilyenkor is már csak vonszoltam magam... :o)

2011. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én soha annyit nem bicikliztem még amennyit terhesen.Messze volt a védőnő és gyalog nem bírtam volna.Nyáron voltam terhes még a lengedező szellő is jót tett:))))szülés előtt 1 héttel nem ültem fel mert már nem volt jó sehogy:)))

Kertben még füvet is nyírtam és leht hogy emlékszik rá a babám mert mikor meghallotta az első fűnyírót kacarászott(d lehet csak véletlen)

Igaza van aki írta hogy ez egy állapot nem betegség:))

2011. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha gond van a dokid úgyis szól. Az egyik barátnőmnek szóltak, mert ő nagyon sokat, napi 3-4 km-t gyalogolt és a doki szerint emiatt volt nagyon kicsi súlya a babának, úgyhogy ágynyugalomra ítélték. Ennek ellenére sajnos koraszülött lett a baba, 1900g-al jött világra, de a kezdeti ijedtség ellenére makk egészséges :)
2011. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is bringázok! Csak óvatosan, vigyázz a döccenőkkel (én inkább leszállok járdaszegélynél) és nem lesz baj. Ha valami speckó állapot van a doki úgyis szól.
2011. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:) köszönöm csajok. Természetesen ügyelek magamra, nem gödrös az utam, és muszálj bringázzak hanem nagyon korán kellene kelnem a meló miatt. Túlsúlyos vagyok, de úgy érzem fittebb vagyok, mint a terhességem előtt. Imádok tenni venni, dolgozni, imádom a hasamat a kis babámat és a tavaszt. rendesen kivirultam. Nem erőltető sem a bringázás sem a kerti munka, sőt kikapcsol és szórakoztat. A dokim szerint minden rendben.
2011. márc. 31. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:

állítólag azért veszélyes, mert megváltozik a tested súlypontja, ezért könnyeben elveszíted az egyensúlyod.


nekem anyum velem meg öcsémmel is bringával járt végig dolgozni, meg krumplit szedni. egyszer sem esett el.


nekem megtiltotta az orvos, és a férjem akkor pont bent volt, így én ezért nem bringázhattam. (egyszer lebuktam :))



nekem nagyon-nagyon hiányzott, és hiányzik most is, hogy nem bringázhatok.


sztem, pláne, hogy eddig is bicajoztál, nyogodtan tekerj továbbra is. ha kellemetlen lesz, úgysem fogsz, érzed azt majd te is, mi jó, és mi nem :)

2011. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!