Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szinte minden egyes óvszer...

Szinte minden egyes óvszer nélküli együttlét után előjön valamilyen fertőzésem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha pl párkapcsolatban vagyok és óvszer nélkül szexelünk, egyből előjön valami gombás vagy bakteriális fertőzés. Minden egyes nyamvadt alkalommal. Annyira bosszantó, így már inkább csak óvszerrel szexelek, de kapcsolatban hosszabb távon ez azért nem megoldás. Miért ennyire érzékeny a hüvelyem? Más is van így ezzel?

2018. aug. 8. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartos kapcsolatban vagy ? Mert ha igen es egy emberrel fekszel le akkor erdemes lenne neki mondani h vizsgaltassa ki magat mert elkaphatod tole is.
2018. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, kb. 3 hónapig küzdöttünk az exemmel ezen a problémán, mire meglett a megoldás.
2018. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Nem egy konkrét személyről van szó, bárkivel szexelek anélkül, fix, hogy 2-3 nap múlva viszketek, folyásom van meg ilyesmi. Nemi betegségem amúgy nincs.
2018. aug. 8. 14:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy visszafertőz a barátod és akkor őt is kezelni kéne vagy nem bírjátok egymást. Sajnos ilyen is van, de akkor nincs más megoldás csak az óvszer vagy néha bevállalod a gombát.
2018. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlóval védekezel? Lehet attól is.
2018. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy nem kellene gumi nélkül bárkivel szexelni.
2018. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy valamennyi mennyiségben mindenkin megtalálhatóak ezek a gombák (Férfiakon sok esetben még tünet sincs), fertőzésről akkor beszélnek, ha ezek a gombák esetleg baktériumok nagyon elszaporodnak. Lehetséges, hogy érzékenyebb vagy rájuk, esetleg gyengébb az immunrendszered?

Első körben én is azt mondanám, hogy a párod fogd kézen és menjetek el együtt dokihoz. Egy kenőcs, vagy ecsetelő megoldhatja a problémát.

2018. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy ismétlem, függetlenül attól, hogy kivel szexelek, mindig előjön. Szóval nem a pasinál van a bibi, hanem nálam..hát, úgy látszik marad az óvszer😀
2018. aug. 8. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Szex előtt és után is érdemes tusolni, pont az ilyen fertőzések elkerülése miatt. Az is nagyon fontos, hogy a párod keze is tiszta legyen, ha hozzád ér. Ha így is mindig visszajön, menj el nőgyógyászhoz.
2018. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Én még arra is gondoltam, hogy az oráltól alakul ki a dolog, mert a száj teli van bacikkal.
2018. aug. 8. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!