Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudok még felkészülni...

Hogy tudok még felkészülni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Sima rutin vizsgálatra megyek délután. Nyilván fürdök előtte, viszek ilyen törlőkendőt, mivel nagyon meleg van. Hosszú toppban megyek, viszek tisztasági betétet. Hogy tudok még felkészülni. Sok ideig fog tartani. Amúgy semmi panaszom, hormont se akarok iratni.
2018. aug. 10. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vinnék inni, meg nem baj ha van nálad egy csoki vagy valami, ha esetleg sokat kell várni ebben a melegben ne légy rosszul.
2018. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elvileg időpontra megyek.
2018. aug. 10. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. De pamut bugyiba menj, s lehetőleg ne tangába., mert a műszálastól szokott végbélszagu lenni a vagina
2018. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam vinni rendes betétet. Valamelyik doki használ ilyen fertőtlenítő folyadékot, azután nekem nem szokott elég lenni a tisztasági.
2018. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!