Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Apró fehér pöttyök vannak a kisajkak külső és a belső felén is. Régebben volt gombás fertőzésem de most nincs hüvelyi fertőzés csak kívül van ez. Sőt a számat ha megnézem ott is vannak ugyanilyenek nem csak intim területen. :( Viszketni nem viszket.

2018. aug. 14. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A gombánál nem jelentkezik egyszerre az összes tünet. Nekem sem viszket, de sajnos attól még az van. Mindenképpen menj el egy nőgyógyászhoz, nem szabad az ilyenekkel várni, súlyos szövődményei lehetnek.
2018. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vicces.. Én is ezen filóztam ma. Nekem is ugyan ilyen sűrű picike, fehér pöttyök vannak a kisajak külső és belső oldalán. Egy oldalon olvastam, hogy sok a faggyúmirigy ezen a részén. Gondolpm természetes, hogy ott vannak azok a pöttyö, csak idáig nem is vetted/vettük észre.
2018. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
többen írtak privit- nem, nem szexeltem, esetleg a nyilvános wc-ről kaphattam el? Vagy az immunrendszerem gyengült le?
2018. aug. 14. 16:01
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

egyszer volt ilyen vándora betegségem de akkor a sok cukros étel, és stressz okozhatta, de elvileg az mindenki szervezetében megtalálható, lehet ez is annak a tünete és kiújult?

Remélem nem fertőző:S

2018. aug. 14. 16:03
 5/5 A kérdező kommentje:
a telefon kijavít bocsi candida amit írni akartam
2018. aug. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!