Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mensi lesz, hamarosan,...

Ez mensi lesz, hamarosan, mennyit saccoltok, mikorra? 11/L

Figyelt kérdés

Szerintetek ebből mensi lesz?

tünetek:mellfájás,hasmenés,szőrösödés,fehér folyás(olykor alhasi fájdalom),hányinger,

szerintetek?

fehérem már 1,5 éve van


2010. jún. 20. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb biztosan meg fog jönni. Szerintem ne figyelgesd magad. Hasmenésnek nincs köze hozzá, a szőrösödés megelőzi a mensit kb 2 évvel, a fehérfolyás kb 1 évvel, a mellfeszülés lehet a mell növekedése és a hormonok változása miatt is. Hányingernek semmi köze az első mensihez.

Nyugi, meg fog jönni, akkor is ha nem sietteted.

2010. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mensi lesz, meg egy kis hüvelyi fertőzés. Ideje ellátogatnod egy dokihoz. A hasmenés meg megint más téma...
2010. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mensikor a nők 98%-nak inkább székrekedése van. A melled attól is fájhat, hogy nő. A szőrösödés korral jár.

Nem akarlak lelombozni, de ezek a tünetek semmire sem utalnak. Még akár 2 év is lehet, mire megjön, de a holnap is ugyanannyira esélyes.

2010. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Gáz hogy ezt itt kérdezed meg és nem az anyukádtól..


Hova süllyedt ez a világ baker...

2010. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Előfordulhat,hogy még 1 év,hogy megjöjjön a menszeszed,de lehet,hogy már pár nap múlva megfog jönni a menstruációd.

A hasmenésnek nincs köze hozzá.

E panaszokkal inkább terhes nőnek mondanálak:

-hányinger

-hasmenés (bár nekem terhesség alatt nem ment a hasam,de a hugomnak ment)

-mellfájlalás


Persze ez lehetettlen,szóval hülyeséget mondtam,dehát ha így nem olvastam volna csak a panaszokat..


Ne aggódj,használj tisztasági betétet és ne görcsölj ezen,örülj ameddig nem jött meg,hidd el nemjó.


Amikor pisilsz nem szokott fájni/csípni a puncid?Nem szokott büdös lenni a vízeleted és nemi szerved?


Anyukáddal már beszéltél ezekről?Tudja,hogy folyásod van?

Mondjuk csak tudja,mert ha nem használt t.betétet akkor foltos a bugyid.Minden esetre szólj anyukádnak és vele beszéld meg ezt..hidd el ez nem "ciki" ez természetes dolognak kéne lenni,minden családban.

2010. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta, ha nem csíp, vagy fáj a puncid pisilésnél és nem piros, akkor hamarosan megjöhet a menstruációd.
2010. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hogy értitek hogy nem piros?
2010. jún. 21. 16:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Jajj, ugyanezt a kérdést feltetted már itt 5ször, csak kicsit máshogy fogalmazva xD Hiába teszed fel ötször attól még nem jön meg előbb.
2010. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

tudom,de van amikor senki nem válaszol és van amikor töben is.

És nincsen semi féle fertőzésem-nem viszket-nem piros.És a kérdéseimet mehg a modik karbantartják.

2010. jún. 22. 12:44
 10/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyes írási hibákért!
2010. jún. 22. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!