Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnam beinditani ujra...

Hogyan tudnam beinditani ujra a tejemet?

Figyelt kérdés
5hetes a kisfiam es kezd elfogyni a tejem sajnos:/ pedig eszek iszok rendesen es szerintem eleget is alszok hellyel kozzel. Mivel csak leszivom a cicimet igy latom hogy keves. 3orankent csak 30 ml jon le mind a kettobol, most aludtam par orat es a ket cicimbol osszesen lejott 130ml. Jo lenne meg a picikemet anyatejjel etetni de napi 3tapszernel tobbet meg nem akarok neki adni sot szerintem ez igy is sok. Tippeket tanacsokat varok mindenkitol. Elore is koszonom a valaszokat :)

2018. aug. 18. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoptass rendesen, az beindítja.
2018. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás a kereslet-kínálat elvén működik.Minél többet van mellen,annál több tejed lesz.A mellszívó ebben nem segít.Mindig rakd mellre,ha éhes,mind a két cicit szopizza ki,tápszerrel csak utána kínáld meg.Az elején sajnos az egész napod abból fog állni, hogy hol az egyik,hol a másik mellen van,de pár nap alatt megnő a mennyiség.Kitartás! Annak idején én sokat olvastam a la leche liga honlapját(lll.hu asszem).Sokat segít.
2018. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem szoptatod? A lefejésből arra gondolok, hogy csak cumisüvegből kapja... A cicit szívni más technikával kell, ha ezt elfelejti a baba az üveges etetés miatt, akkor csak a tápszer marad. Az elején még nagyon könnyen jön a tej, hogy a pici baba könnyen hozzá juthasson, később azért lesz nehezebb géppel kiszívni, mert a nagyobb babák már erősebben, hatékonyabban szívnak. Még intenzívebben, mint akármilyen jó mellszívó.


Az én fiam is volt tápszeres, az első 12 napon este kapott cumisüvegből pótlást. Aztán a 13. napon elaludt cicin. Kb. 7 hónapos koráig csak szopi volt, azóta meg eszik minden mást is, de alváshoz kell neki a cici... :)

2018. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!