Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vmi kellemetlen szagu folyadék...

Vmi kellemetlen szagu folyadék jön odalentés nemtudom h mitől van! Félek h mások is megérzik! Szeintetek mitől lehet és mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sztem vmi fertőzés lehet, nőgyogyászhoz kéne ennem de félek!
2010. jún. 21. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz! Semmitől sem kell félned! Nem fáj, valakinek kicsit kellemetlen. Olyan orvoshoz menj, akit valaki ajánlott. Tudd hogy jó, megbízható, és tudjanak neked róla mesélni, hogy ne legyél olyan stresszes. Ha szégyenlős vagy, sokat segíthet ha szoknyába mész, mert azt nem kell levenni, és jobban "takar", nem érzed magad annyira kellemetlenül. És még egy jó tanács! Amikor mész, előtte fürödj meg, de ne mosd ki a hüvelyed! Az orvosok azt nem szeretik, mert nem tudnak mintát venni, és mehetsz megint! :S Sok sikert! ÉS ne félj! ;)
2010. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvoshoz kell menned, a kezeletlen fertőzés meddőséget okoz és nem múlik el magától.
2010. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
kedves! sokan azért nem mennek időben nőgyógyászhoz, mert félnek, és ezeknek köszönhetően maradandó is lehet a kockázta. nincs mitől félned, hiszen nagyon rendesek a dokik. ha elsőnek mész akkor közöld vele, és mindig fogja mondani, hogy mit csinál. ne félj, ha kell egy kis bátorítás ként hívd el magaddal egy barátnődet, ad egy kis megnyugvást! tessék felkeresni a dokit!ne légy buta...
2010. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget:) El fogok menni dokihoz:)
2010. jún. 21. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?Nem lehet hogy a fehér folyásod,ami minden nőnél,tininél van,erősődőtt meg,mert ilyenkor a szaga is erősebbé válik,ha ez van akkor nincs gond.Néha ez a fehér folyás sárgás is lehet kicsi mert a pisicseppek megszínezik.

Nem hiszem hogy más is megérezné,hisz a mensi szagót is csak akkor érezzük meg,és hát a álló vérnek van szaga azért,ha lehúzza a gatyát és a bugyit a wc-be.szóval nem hiszem hogy éreznék.


Milyen színű ez a folyás?Lehet már patikába kapható vény nélküli candida krémmel,kúppal segíteni.

2010. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ha úgy döntesz hogy mész,akkor előszőr mész ilyen dokihoz pár jó tanács:

1.vagy szoknyába v. hosszú felsőbe menj mert az takar.

2.Közöld hogy előszőr vagy,és ha szűz azt is.

3.Ha szűz vagy 2 féle képp vizsgálhat:végbélen keresztül,v. hüvelyi úton,az előbbit nagyon fiataloknál csinálják és ha fertőzés nyanú miatt mész akkor eleve hüvelyi úton fog.

4.Vagy kinnt van egy külön öltöző,v. a vizsgálón belül van egy elkülönített vizsgálórész,ha kinnt lenne az öltöző,attól még nyugodtan bemehetsz bugyiba,zokniba és elég ha majd a vizsgálórészbe érve vetkőzöl le alul,szóval nem kell pucér fenékkel bemenned.Ha a rendelőnbelül van a vizsgáló,akkor úgyis a vizsgálóban fogsz levetkőzni.

5.Viszgálat előtt pisild ki magad.

2010. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok! de sztem érződik mert én is érzem magamon ha ülök vagy állok akk gondolom h más is érzi :S
2010. jún. 21. 22:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok szűz meg voltam is egyszer nőgyogyásznál de elég durván csinálta meg flegmázott is( férfi volt) de van női doki is de azt mondják h azoknál jobban fáj a vizsgálat! Ezért félek elmenni:S
2010. jún. 21. 22:11
 9/10 anonim ***** válasza:
BArátnődtől kellene érdeklődnöd hogy nem ismer valami rendes dokit,v. magánorvoshoz,igaz hogy 5-7000 Ft körül van általában de egyszer ezt az összeget is ki lehet bírni,szóval kutakodj normális orvos után.
2010. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vény nélkül lehet candida kúpot és kenőcsőt is kapni a patikába,valamelyiket probáld ki,talán segít,lehet csak gombás fertőzés,de ha nem javul akkor doki kell.Jobbulást!
2010. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!