Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Frissen húzott fogam sebéből...

Frissen húzott fogam sebéből szívárog kellemetlen ízű, szagú folyadék, mi lehet az?

Figyelt kérdés

üdv

nemrég kihúzták az egyik fogam (2 napja) első nap nem volt különös csak vérzett stb . mostanra viszont valamely borzasztó ízű szagú nedv szivárog a sebből ,nem tudom mi lehet ez ,talán genny, a seb belseje feketés


mi lehet a gond, mi ez a nedv, mi a teendő ,ez természetes?:)


előre is köszönöm


2008. nov. 7. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég húzták a fogam. Nekem tettek bele valami gyógyszert, és az első nap, annak éreztem az ízét. De két nap után már azt nem érezheted. Hát nekem szépen gyógyul, nem gennyesedik, meg semmi. Hát ha nem javul a helyzet, akkor vissza kellene menni az orvoshoz. Látatlanban nem tudom megmondani, hogy mi lehet az, de ha egy fogat ki kell húzni, ott már általában nagy bajok vannak, lehet, hogy valami gyulladás. Vagy beletört a gyökér egy kis darabkája.

Gyógyulást kívánok! Ha hétfőig nem vagy jobban, szerintem menj vissza a dokihoz.

2008. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában húzták ki 3 fogam,mert gócosak voltak.Az egyik szilánkosra tört,csak úgy jött ki.Nekem is szivárgott belőle váladék,de ez természetes dolog,híszen egy nyílt seb van a kórokozóktól hemzsegő szádban.Nekem még a húzás utánn 1 héttel esett ki 2 kicsi fogdarab.Szerintem a doki nem csinálna semmit,várj egy kicsit amíg magától tisztul a seb,és kidolgozza ami benne van.Szedjél nyugodtan fájdcsillapítót,Nekem is nagyon fájt még a húzás utánn is.És esetleg vannak szájöbblítő folyadékok,öbblögess velük étkezések utánn,ha a fogmosás fájdalmas azon a területen.
2008. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen ez is fogtömésnek indult csak mint kiderült nem az igazi a fog, gennycsomók voltak az ínyen így sajnos ki kellett húzni

valószínű hogy ez lehet az oka

most már alakul,szűkül a seb szépen és már korántsem szivárog úgy...

2008. nov. 9. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!