Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű rosszullét fogamzásgátlót...

Sűrű rosszullét fogamzásgátlótól!?

Figyelt kérdés

Több hónapon keresztül szenvedtem hasfájással, végül kiderült, hogy mindkét petefészkem tele van cisztával, túlműködöm odalent. (PCO)

A doki fogamzásgátlót írt fel, hogy megszűnjön a probléma. Szerencsére a hányást elkerültem, a szervezetem "elviseli" a gyógyszert, viszont gyakori a rosszullét a gyógyszer beszedése után. Nagy hányásfélelmem van, emellett a hányingert is nehezen bírom, de a gyógyulás érdekében próbálok mindent megtenni.

Tudtok ötleteket adni, amivel megelőzhetem, csökkenthetem a hányingert, elkerülhetem a hányást?

Kutakodásom egyetlen eredménye: közvetlen lefekvés előtt beszedni, vagy evés közben. Kinek mi vált be?

Fogamzásgátló: Dienille


Köszönöm előre is a válaszokat



2018. aug. 22. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Sziaa. Hat en sztem raizgulsz az egeszre, ezen agyalsz, ezert lehet jobban hanyingered.. a kajalas jo otlet elotte ill. kozben. Vagy esetleg valts tabit. Elso 3 honapban normalis a hanyinger, meg egyebek, de ha tobb honapja szeded az mar mas a helyzet. Stresszes idoszakod van?
2018. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerd meg a dokit h irjon mast.
2018. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tablettát kellene váltani.
2018. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg nem szarokat kellene szedni, ami SEMMIT nem old meg!


Szedhetsz ezer bogyót, aztán ha elhagyod, ugyanúgy meg fogsz örülni a PCOS-től.

2018. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pco-ra nem megoldás a tabletta! 3as kezekés kell. Ne nőgyógyászhoz menj,hanem endokrinológushoz. Mégpedig sürgősen! És olvass utána a pcos-nek! A későbbi teherbeesés nehezebb lehet,ha most nem kezelik megfelelően.
2018. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!