Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit szoktatok csinálni, ha...

Ti mit szoktatok csinálni, ha fáj a hasatok? (menstruáció)

Figyelt kérdés
Nálam tuti módszer,ha hajszárítóval melegítem a hasam.😃

2018. aug. 27. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos fokig elviselem, ha pedig már az agyamra megy vagy muszáj koncentrálnom, akkor gyógyszer.
2018. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kimegyek a vécére, és ott ülök akár 1-1,5 órán át is, közben ami kijön, az kijön (nem csak görcsölős, hanem hasmenős típus is vagyok sajnos). Utána általában kicsit jobb szokott lenni. Ja és persze gyógyszer, cickafark tea. Nagyon rossz, de csak 1-2 nap havonta, eddig még mindig túléltem. Szerencsére itthonról dolgozom rugalmasan, így nem kell a munkahelyemen beteget jelenteni.
2018. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem a gyógyszer nem mindig hat.

Vagy csak egy kis idő elteltével.

Egyszer próbáljátok ki a hajszárítót.😃

Addig melegítem,még el nem múlik.😂

2018. aug. 27. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem szokott nagyon fájni a hasam.Régebben,ha volt rá lehetőségem,akkor vettem a Mekibe egy jó hideg csokis shake-et és attól mindig jobb lett.Mostanába colát vagy jegeskávét iszom.
2018. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy fél literes vizesüvegbe szoktam forró vizet tölteni, azt teszem rá, ez a hasmenéses részében is segíteni szokott. Gyógyszert is szoktam bevenni, de már igazán semmi sem használ.
2018. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mozogni,mozogni. Kutyát sétáltatni. Mert ha leülök,lefekszek,sokkal jobban fáj.
2018. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Félévente-évente elkap annyira, hogy hányinger, eszméletlen fájdalom, de olyan erős, hogy mozogni se bírok, fejfájás, hátfájás, hasfájás, hasmenés, miden egyben.

Olyankor 550-es apranax+b6+lefekszem aludni 1-2 órára.

2018. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én melegvizes palackot használok. Gondolom ugyanúgy, mint a hajszárítónál, itt is a meleg segít, csak legalább nem kell végig tartanom. Próbáld ki :)
2018. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!