Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esélyem a növekedésre? Mi...

Kiwilany124 kérdése:

Esélyem a növekedésre? Mi indítja be a növekedést? Szóval nemrég töltöttem be a 16-ot . És a kérdésem hogy ilyen korban tudok e meg nőni . Elvileg 21 éves korig nőnek a lányok csak az már nem, , látványos “.

Figyelt kérdés
171 centi magas vagyok körülbelül . Apám 178 anyám 175 . 12 évesen jött meg először . Lenne esélyem egy 175 centire megnoni?Esetleg valami gyakorlat , ételek ilyenekre gondolok ! Köszönöm!!

2018. aug. 27. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Növekedési hormon termelődése elsősorban, azt meg (amennyire tudom), az agyalapi mirigy szabályozza. Tehát nem tudsz többet termelni belőle akaratlagosan.

16 éves kor után még nőhetsz bőven, még 20 éves kor felett sem ritka.

2018. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek akarsz 175 centis lenni? A pasik nem szeretik a magas csajokat általában, mert "nem cukik"
2018. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!