Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha egyik napról a...

Normális, ha egyik napról a másikra nől meg egy picit a mell?

Figyelt kérdés

Egész nyáron nem hordtam melltartót, tehát nem igazán tudom számszerűen a növekvés méretét. Egyik nap fájt a mellem, másik nap észrevettem, hogy nagyobb, mint eddig. Mikor felvettem a kedvenc melltartóm, akkor azt láttam, hogy kicsi volt, szorított. Amikor egy nagyobbat próbáltam, abba pont belefért. Nem híztam, sőt az utóbbi 3 hónapba 2 és fél kilót fogytam.

Ma megnéztem tükörbe a mellemet, és kicsit eresebb, mint eddig. Magamon nem látom ha nézem, csak a tükörben. Már nem fáj, és nem érzek benne csomót vagy daganatot sem. Egyszerre nőtt mindkettő.

Ez normális?


2018. szept. 1. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

* hogy kicsi volt, szorított.


Biztos hogy híztál. Hiába írod, hogy nem.Ha csak nem 90 fokban mostad mi a melltartódat.

2018. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért fájt, mert nőtt. Ennyi.
2018. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a menzeszem előtt 1 héttel annyira megduzzadtak a mirigyek a melleimben, nyilván hormonális hatástól, hogy a férjem is megjegyezte, hogy úha, jó nagyok a cickóid. :) Én is éreztem egyébként, hogy be vannak durranva.

Aztán megjött a vérzésem és minden állt vissza alap állapotba. Szóval lehet neked is csak simán hormonális hatástól lettek nagyobbak.

Vagy a korodat nem írtad, de ha még 18 év alatti vagy, akkor meg a korral is járhat, hogy nő a melled.:)

2018. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 év felett is nőhet a melle, és igen, menzesz előtt kb. egy héttel fájhat.
2018. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Eddig még sose duzzadt meg ennyire, sőt sose volt megduzzadva. A mesim 1 hét múlva jön meg.
2018. szept. 1. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!