Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2honapos babam egyiknaprol a...

2honapos babam egyiknaprol a masikra nem akarta elvenni a cicim napkozben. Eloszor csak Az egyiket majd a masikat sem. Ejjel szopizott rendesen ma mar AZT sem. Miert? Orakig uvolt amig uvegbol nem adom. A szaja nincs felsertve szajpenesze sincs.

Figyelt kérdés
Miert nem kell neki a cicim? Es meddig lesz igy tejem h csak fejem?

#szoptatás #Mell fejes
2015. jan. 20. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nálunk is, szintén 2hónapos, éjjel szopizok, nappal képtelenség mellre tenni.Nekem már a tej is kevés tápszeres pótlást kap.Kanállal etetek, mert még bízom benne, hogy helyreàll a 'rend' és ha újra elfogadja a mellem visszaszaporodik a tej is.

Nálunk az oka az lehetett, hogy most jött meg a menzeszem.Nem tudom, hogy tényleg megérezheti-e, de kb akkor lehetett a peteérésem, mikor elkezdett ordítani a mellemtől.

2015. jan. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ettél valami olyat esetleg, aminek intenzív íze volt? Füstölt dolgot vagy csípőset pl?
2015. jan. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt csak 3 hónaposan és ő akkor az éjszakát már átaludta. Ráadásul még cumisüvegből sem volt hajlandó meginni. Több hétig próbáltam minden etetés előtt megkínálni de nem kérte így tápszert kapott. Mondjuk én nem érzem ördöktől valónak a tápszert úgyh nem agyaltam rajta. Próbáltam neki 4 hónapos kora után meg kajába rakni de anyatejjel nem volt hajlandó megenni.
2015. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kapott előtte is üvegből enni? Vagy nem változott nagyon az étrended, a tusfürdőd, vagy nem jött meg?
2015. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valtozatos Az etrendem viszont csak a mellembol nem akar enni Az uvegbol megeszi a tejem . tnap ejjel elvette a cicit sot meg reggel is . tejem van bosegesen... Ejjel alszik rendesen reggel 5-6 korul kell fel enni eloszor utana alszik tovabb 10-11 IG mostanaba a kezeit tomi a pici szajaba es nyaladzzik lehetseges h Jon a foga?.. Ejjel nyugott napkozben barmit teszek uvolt ...
2015. jan. 20. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:

2 hónaposan nagyon kicsi az esély rá,hogy jöjjön. Nekünk is nyáladzik, azt mondják már hónapokkal előtte szoktak. Hát én mindenkinek a medela calmát ajánlom itt is, mi azzal szoktunk vissza a szoptatásra. Olvasd el amit írnak róla, hátha beválik nektek is, én úgy voltam vele ha ezzel is ugyanugy kell enni, mindegy lesz neki,hogy üveg vagy cici, és így is lett, pedig előtte vísítva tolt el.Attól függetlenül,hogy nem akar szopni, erőltesd minden evés előtt, nálunk előszőr lerövidült a nem kérem hiszti idő, aztán eltűnt.

[link]

2015. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a gond h mi kulfoldon elunk es nm tom h lehet e kapni ilyet amit mondtal... Provalkozok de ahogy oda alarom tennis a cicihez torkaszakattabol uvolt.. Egyepkent nem jott meg meg szules utan 6 hetig volt de azota nem.. Hallottam mar h addig amig szoptaysz nm is Jon meg . de nem mindenkibel van igy.
2015. jan. 21. 00:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Bababolt biztos, hogy van kinnt is, szerintem lehet kapni. Kinnt pl.ninncs brendon? Hát azt mondják, de pl. nekem megjött mikor 2 hónapos volt, viszont semmiben nem zavart be szerencsére.
2015. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!