Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

..ha "ott lenn" már egy ideje viszket,és kicsit fehéres folyásom va.DE NEM MINDIG!azt hallottam,hogy ez mást is jelenthet.(mármint a fehérfolyás)

anyumnak nem szóltam és nem akarok dokit!! :(

köszi


2010. jún. 21. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L
2010. jún. 21. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Gomba lesz, de első alkalommal nőgyógyásznak kell diagnosztizálni. Gyereknődokik általában aranyos nénik szoktak lenni, egyáltalán nem kell tőle parázni.

SZTK-ban ingyenes. Sajnos a hüvelygomba már népbetegség, nem te vagy az egyedüli.

2010. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy gombás fertözésed van - ezt barhol elkaphatod, pl. iskolai WC vagy hasonló.

Mindenképpen szólj anyukádnak (vagy valaki más felnöttnek, akiben megbizol), ezen kivül kell orvos, mert csak megfelelö kezeléssel múlik el, egyébként meg lehet belöle nagyobb gond is. Sokan fognak különféle kenöcsöt, kúpot stb. javasolni, de ha nem a fertözésnek megfelelö szer, akkor csak rosszabb lesz a helyzet és késöbb a rendes kezelés se fog hatni. Tehát mondenképpen orvoshoz kell menni. Félned nem kell, nem csinál semmit, ami fájna.

2010. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Huuuu mintha magamat látnám vmi én is ugyanezzel küzködök kb egy hete 1 napja és nekem is írták h "az" anyunak kéne szólni de am én sztem a strandon kaptam el mert azóta mióta onnan hazajöttem de hogy mondjam el? "anyu gombás lettem" aaaaah

bye:13/L

2010. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha viszket is a puncid, akkor az nem csak sima fehérfolyás. Szerintem jobb lenne, ha orvosnak mutatnád meg!
2010. jún. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!