Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól ilyesmi?

Fogamzásgátlótól ilyesmi?

Figyelt kérdés
A ciklusom első napjától szedem a Logestet, először. Augusztus 29-én jött meg, és még mindig tart..ez normális?
2018. szept. 6. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban normális a köztes vérzés. Szóval igen.
2018. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális, nekem mirabella mellett (évekkel ezelőtt) 8 napig volt meg, gyógyszer elött pedig max. 6napig volt meg.
2018. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem még mindig tart. Ez a 10.nap. És azt hittem, hogy az első levél megkezdése még nem hoz változást a menstruációban. Nem értem, hogy az a vér, nyálkahártya, ami adott volt a tabletta szedése előtt, most hogy tudja a menzeszem így meghosszabbítani... A tablettát mellesleg pont a nem szabályos ciklusait miatt kaptam, erre nem hogy segítene, én majd egy hónapig vérezni fogok ... Tegnap este még mensis görcseim is lettek ... Hát lehangoló
2018. szept. 7. 07:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem menstruáció, hanem köztes vérzés, ami az első 3 hónapban normális. Azért van, mert még nem szokta meg a szervezeted a tablettát. Nem tudsz vele mit csinálni. Másnak soha nem volt, neked meg van. Ez van.


Viszont el kell keserítselek, a fogamzásgátlótól nem lesz rendszeres a ciklusod. Jó nagy marha volt, aki ilyen indokkal írta fel neked. A fogamzásgátló kikapcsolja a természetes ciklust, és egy 28 napos mű ciklust hoz létre mű vérzéssel (megvonásos vérzés).

2018. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez meddig fog tartani?
2018. szept. 7. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3. levél végéig el fog múlni. De lehet, hogy hamarabb. Majd látod.
2018. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szent ég! Három hónapig fogok egyfolytában vérezni? :-o
2018. szept. 8. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. De nincs varázsgömböm, nem látok a jövőbe. Legkésőbb a 3. levél végéig el fog múlni. De talán már 2 nap múlva. Ki tudja?
2018. szept. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!