Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segíthet az aviva torna?

Segíthet az aviva torna?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok már öt éve mensturálok és nagyon rendszeretlen a ciklusom az elején volt hogy fél évet kimaradt de még most se állt be van hogy hamarabb megjön ,utána meg két hetet késik. Elfogok menni nőgyógyászhoz kivizsgáltatni azért de ha hormonporbléma tuti valami fogmzásgátlot írna fel és azt nem szeretném inkáb valami ,,természetesebb'' megoladást keresnék. Hallottam az aviva tornáról,és tudom hogy ezt inkább akkor csinálják a nők amikor gyermek szeretnének és addig nem sikerült de van aki fiatalabb korban is csinálta a ciklus beállítás miatt ?

2018. szept. 6. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen segíthet, nagyon jól teszed hogy nem akarsz fog. gátlót szedni, az nem oldja meg a problémát csak elfedi. Az Aviva torna egy szuper jó dolog nyugodtan menj el és tanuld meg sokat fognak segíteni neked!
2018. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom az előttem szólóhoz.
2018. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2018. nov. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!