Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzésem elött egy nappal...

Vérzésem elött egy nappal voltam együtt először a barátommal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Betette egy kicsit vagyis elkezdte, de mondtam neki hogy gumival inkább, de nem szakította át , csak gumival. De két napot késik már. Nem lehetek terhes ugye? Nagyon félek hogy az vagyok, normális ez? (Normális válaszokat)
2018. szept. 6. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
az első, hogy nyugodj meg! a második, hogy még ne kürtöld, de ha biztos vagy, mert vettél tesztet egy hét késés után, akkor ülj le anyukáddal beszélgetni! Lesz nagy sírás, de a lánya vagy! Remélem jó a kapcsolatotok! Nade! Nem valószínű ilyenkor. Van esély, de kevés. Szerintem csak a stressz, mert elveszítetted a szüzességed. Legközelebb óvatosabban. Puszi! jó éjt!
2018. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinu, hogy terhes lennel:)
2018. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi idős vagy ? Vegyél egy tesztet, ahogy az első írta, addig ne idegesíts vele senkit, te pedig nyugodj meg. Ha pozitív lesz, beszélj anyukáddal.
2018. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 cameronmonaghanbabee válasza:
100%

2 nap után nem biztos,h terhes vagy,hiszen késhet a stressztől vagy valamitől.

De ha sokáig nem jön meg,pl. 1 hónapig akkor ideje orvoshoz menni.

2018. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 cameronmonaghanbabee válasza:

Vagy sima terhességi teszt.

Hány éves vagy amugy?

(Ui: csaj vagyok )

2018. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2018. szept. 6. 22:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig mindig pontos volt.
2018. szept. 6. 22:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyitől senki nem lesz terhes, kivan zárva. A szüzesség elvesztése után kicsit megváltozik a ciklus, ettől késik.
2018. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21 éves vagy?! A leírás alapján max 16-ra tippeltem. Tesztet minimum 2-3 héttel az aktus után érdemes csinálni. De a ciklusod utolsó napján vajmi kevés esély van a terhességre.
2018. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem vagyok terhes, és csak azért késik mert levesztettem.
2018. szept. 7. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!