Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok volt olyan időszakotok...

Csajok volt olyan időszakotok (18-23év között) hogy nem kívántátok a szexet egy ideig. Meddig tartott ez? Ha igen, miért volt ez és hogy léptetek túl ezen az egészen? Nem rég vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Olyan nők válaszait várom akik átélték ezt.Barátnőmmel történik ez az egész és nemtudom mitől van.Nem csal meg,szeret csak szexelni nem akar.Aztmondta nemtudja mitől van,bízom benne.

2018. szept. 7. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Soha! 18 évesen ismertem meg a párom 23 évesen hozzámentem, de mi éjjel nappal, ahol csak lehetett szexeltünk.

Nem is értem a kérdést...

Ennyi idősen, mint a nyulak!

2018. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Fogamzásgátlót szed? Attól is lehet. Nekem amiatt volt egy ilyen időszak. Pár hétig tartott, aztán rendbejött. Azóta is szedem (3,5 éve), többször nem tapasztaltam vele ilyen problémát.
2018. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én 18 éves vagyok. 2 éve vagyunk együtt a párommal, fogamzásgátlót szedek. Régen egy nap többször is volt, amióta szedem 4-5 naponta szinte muszájból, ha lehet kerülöm. A párom hol meg tudja érteni hol nem. Nekem iszonyatosan rossz, de ez van.
2018. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
6 éve vagyunk együtt a párommal. Idén Januártól körülbelül áprilisig tartó időszakban gyakran volt hogy havi egyszer kétszer peteérés környékén kívántam csak meg a párom. Megértő volt. Nagyon stresszes időszakom volt az egyetemen. Azóta elmúlt, minden a régi, sőt jobb is. Az alatt az időszak alatt eszembe sem jutott hogy megcsaljam, vagy hogy azért ne kívánjam mert nem lenne jó az ágyban vele. Egyszerűen csak vannak ilyenek. Talán 3 évvel ezelőtt is volt már ilyen, néha néha előfordul. Főleg ha egy nő úgy érzi bizonyítania kell ( akár az életben, munkahelyen, az ember hajlamos túl kapni, emiatt később érezheti úgy hogy neked is meg kell felelnie, ez pedig okozhat ilyet).
2018. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Akik lenulláztak a napi szex miatt, azok irigyek, frigidek vagy mi van?
2018. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!