Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ülőmunkát végzők, ti is...

Ülőmunkát végzők, ti is küszködtök puffadással, lábfájdalommal, lábdagadással? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Két hónapja dolgozom egy irodában, ahol egész nap gép előtt kell ülnöm. Azóta rengeteget puffadok, fájnak a vádlijaim, be is dagadnak picit a lábaim, ráadásul két kilót híztam is pedig nem eszek többet mint előtte, és eddig nem is szoktam hízni. De legjobban a visszerektől félek, picit látszanak már most is. Ma vettem szorítós térdzoknit, direkt ilyenre, de még mit tehetnék? Köszönöm

2018. szept. 7. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha két hónapos meló után neked ilyen tüneteid vannak, akkor menj azonnal orvoshoz.


És ezt vedd komolyan.

2018. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 4 éve végzek ülőmunkát, de nem puffadok egyáltalán. A lábaim sem ettől fájnak, hanem attól, hogy napi szinten trappolok otthonról a buszmegállóig, buszmegállótól a munkahelyig és ugyanez vissza. A lábaim nem dagadnak abszolút. Nekem a derekam szokott fájni, de az nagyon.

A hízás meg olyan, hogy sajnos eleve hízékony vagyok, bármit is csinálok, vagy nem csinálok.:(

2018. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!