Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon éjszaka?

Tampon éjszaka?

Figyelt kérdés

Utálom a betétet,főleg éjszaka

Ma először raktam be tampont éjszakára.

Este fürdés után tettem be

Mikor cseréljem?

Lefekvés előtt rakják be újat?


2018. szept. 7. 21:18
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Reggel ha felkelsz, cseréld ki. Vagy ha erősen vérzel és úgy érzed hogy reggelig nem bírja, akkor lefekvés előtt, kérdés hogy hánykor tetted be és mennyit mozogtál azóta.
2018. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Húú, én nagyon sok ilyen “rémhírt” olvastam a Joyban, Cosmopolitanban, hogy egyes lányok tovább hagyták bent a tampont, ezért majdnem meghaltak, valami TSS miatt.

Mivel betétet egyáltalán nem használok (nekem kényelmetlen), ezért én tampont rakok be fürdés után. Mivel amúgysem vagyok alvó, éjszakára állítok be egy ébresztőt, hogy kicseréljem legalább egyszer.

Lehet macerás, de nekem nem okoz nagy gondot.

2018. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tampon kibír egy éjszakát nem kell cserélni csak reggel. A rémhíres törtèneteknél a nők a felelőtlenek, mert 24-48-72!!! óráig benthagynak egy tampont..
2018. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A TSS az rendkívül ritka. Egy férfi is belehalhat és ők pedig nem használnak tampont. Gond akkor lenne, ha napokig nem cserélnéd ki. 8-12 órát bőven kibír, főleg ha nem túl erős a vérzésed. Nem kell a rémhírekkel a népet hülyíteni.
2018. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem volt túl kényelmetlen? Milyen méretet használtál?


Üdv: egy nőtárs

2018. szept. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatod éjszaka is, nem kell kicserélni. Közvetlen lefekvés előtt tedd be és mikor felébredsz reggel és mész pisilni vedd ki. Semmi baj nem lesz. Én 36 éves vagyok, és 12 éves korom óta csak tampont használok, éjjel nappal, sosem volt semmi gondom. Mostanában divat lett a TSS-el riogatni, de ennek nincs alapja, nagyon ritkán fordul elő.
2018. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!