Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyha csúszik a menzeszem...

Hogyha csúszik a menzeszem hogy kell kiszámolni?

Figyelt kérdés

Általában 23 naposak a ciklusaim

Június: 14-18

Július 6-10 28-augusztus 1

Agusztus: 26-31

Amint látjátok augusztus végén késett pár napot. Elvileg a következő szeptember 19-én jön meg. Jól számoltam?

És igen gyakran egy hónapban 2-szer jön meg


2018. szept. 8. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A ciklusod hossza a két menstruációd közti idő. Tehát a menzeszed első napjától, ami a következő menzeszed első napjáig eltelik.

És mivel rövidebb ciklusaid vannak, és egy hónap 30-31 napból áll zömében, így igen, előfordul, hogy egy hónapban kétszer fog megjönni. Még 28 napos ciklusnál is előfordul, ha a menzesz első napja hó elejére esett.

Nekem is átlag 22-25 napos ciklusaim vannak. Soha nem napra pontos. Én késésről akkor beszélek, ha már 25 napra sem jön meg. Attól, hogy előző hónapban 22 napra jött meg, a következő hónapban meg 24 napra, nekem ott nem késett, mert nincsenek napra pontos ciklusaim. De ez világéletemben így volt, évente járok nőgyógyászhoz, szültem is már, semmi problémám nincs, nekem ilyen a normál ciklusom.

2018. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

június 14 - július 6. --> 22 nap

július 6 - július 28. --> 22 nap

július 28 - augusztus 26. --> 29 nap


Én a helyedben 25 nappal számolnék, tehát a következő menstruáció 1. napját szeptember 20 körül várnám. De persze +/- 1 hét csúszás bőven belefér.

2018. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!