Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik betét vastagabb az...

Melyik betét vastagabb az átlagnál?

Figyelt kérdés
Keresem a vastag betéteket mert én most tértem vissza a betéthez és én csak azokban bízok meg. Lehet butaság de ilyen vok. :/

2018. szept. 9. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Always éjszakai betét.Vékony, de dupla nedvszívó képességgel bír.
2018. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik az pontosan?
2018. szept. 9. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tennalaidy
2018. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vastagság nem mérvadó, ha nem szívja be, és lefolyik róla a vér. Én Alwayst használok, amelyiknek narancssárga a csomagolása.
2018. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Libresse-ből van vastagabb, de egyáltalán nem jobb, a vékonynál. Hidd el, ismerős az érzés, én sem bízom meg akármilyen betétben, én éjszakait használok nappal is. Ha az van bent, egyáltalán nem aggódom, mert hosszú is, széles is, és mivel nem vérzem erősen nem érhet baleset (melléfolyás, átázás). Amúgy elég lenne a normál betét is, de túl kicsinek érzem, és folyton azon kattogok, h vajon minden a betétbe megy e vagy esetleg máshova is. Az éjszakival pedig duplán bebiztosítom magam, mert ha el is folyik a betét felszínén, akkor sem tud lefolyni róla, mert bőven van hely mindenfelé. Már lassan 10 éve, h ráálltam az éjszakai betétre, és soha semmi kellemetlenségem nem volt a mensi miatt. Mondjuk gyakran cserélgetem is a betétet, sosem várom meg, h teli legyen, hanem amikor kezd kellemetlen érzés lenni akkor lecserélem. Szerintem próbáld ki te is ezt, nyugodtan megbízhatsz benne. De legalábbis egy próbát mindenképp megér, mert szerintem egy éjszakai betét jobban bírja a strapát, mint egy vastagabb. Már csak azért is mert többet elbír, és hiába a vastag betét, ha rövid, keskeny és ezért lefolyhat róla. De persze Te tudod, h hogy neked mi a jó ilyenkor, bár szerintem érdemes néha mást is kipróbálni, mert nagyon sok jó betét van már, és mindenkinek más-más válik be legjobban.

Na majd meglátod, viszont ha mindenképp ragaszkodsz a vastaghoz, akkor amiket én tudok: a Libresse-nek van 2 fajtája ami vastag, az egyik szárnyas, a másik szárnynélküli. A szárnyast próbáltam, de szerintem vacak.

Van még a Bella-nak és a Jessa-nak vastag változata. Ezeket nem próbáltam, de nem sok mindent nézek ki belőlük. Illetve a Pennyben van még valami no name betét ami vastag, de az már ránézésre is elég vacaknak tűnik.. Én ezekről tudok, persze lehet van még másfajta is, de őszintén szólva nekem a vastag betétek nem túl szimpatikusak.

Jah, azt elfelejtettem, h az éjszakai betétek közül a Libresse vált be leginkább, mert speckó alakja van, ami tök jól felveszi a test vonalát így nagyon jól illeszkedik mindenhol. És tök jó puha a teteje. Számtalanszor bizonyított már, a legdurvább az volt amikor egyszer verseny előtt jött meg, de már leadtam a nevezést. Vívásról van szó, és ugye full fehér az öltözékünk. Mielőtt beöltöztem beraktam egy tisztát, és simán kibírtam vele a versenyt, pedig ott aztán elég aktív mozgást csináltam, de semmi nem lett olyan a betéten kívül... De tudom ajánlani még a Bella éjszakaiát, az Allways is jó, ha nem irritál a műanyag felület, akkor a hagyományost. Engem folyton kidörzsölt ezért váltottam a Libresse-re, viszont azóta már van Alwaysből sensitive változat, aminek puha a teteje. Illetve nagyon jó még (bármily hihetetlenül hangzik is) a Tesco saját márkás éjszakaija. Én magam is meglepődtem, h milyen jól bírja a strapát, csak azért nem ezt használom, mert ez egy picit rövidebb, és keskenyebb a többihez képest így nem tudnám nyugodtan tenni a dolgaimat..

Remélem találsz majd hasznos infókat a válaszomból, ami esetleg hasznodra lehet.

31/n

2018. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Always Classic a legvastagabb Always, Tescoban kapható
2018. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!