Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyire verzett termeszete...

Ki mennyire verzett termeszetes szules utan? Darabos jott nektek? Szoptatas utan nektek is jott egy nagyobb mennyiseg? Mennyi? Egy nap hany vastagabb betet azott at kb?

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Alig véreztem, 3 napig raktam a tena ladyt a biztonság kedvéért, de teljesen felesleges volt. Utána 3-4 nap vékony betét, de éppencsak volt valami, 2-6. hétig pedig tisztasági betét.

Szoptatáskor se volt semmivel erősebb, a hasam se görcsölt.

Szerintem mensi alatt egy nap többet véreztem, mint szülés után összesen.

2018. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. szülés után majdnem 6 hétig véreztem, bár akkor nem jól vált le a méhlepény, és extrán sérült a méhfal. Napi 1 csomag extra night betét simán elfogyott.

2. szülés után 1 hétig volt intenzív vérzés, szoptatás után nagyobb mennyiség távozott, mint ahogy írod. Az első pár napban kellett csak vastag betét, utána a sima allways elég volt, 2 hét után már tisztasági is.

Mindkét esetben volt gátmetszés is. Az elsőnél több hétig fájt, a másodiknál alig 4 napig volt érzékeny.

2018. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aznap nagyon. A tena-t vagy 2 óránként cseréltem. Másnaptól egyre gyengébb volt, 3 nappal szülés után már always elég volt. Darabos volt és szoptatásnál több jött.
2018. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én mindkét szülés után vereztem rendesen. Az első babanal 6 hétig kB, sok nagy méretű betét kellett kB az első hétben. Később elég volt a sima normál méretű. Első baba nagy volt sok vért vesztettem repedtem belül vágtak kívül. Szoptatasnal több vér jött mindig és gorcsoltem is rendesen. Jobban mint mensi alatt.

Második babanal lepény levalaszto műtétem volt mert nem vált le magától. Ott is sok vér fájt is a hasam alapból, szoptatás alatt ugyanúgy kegyetlen volt szintén. Viszont második babanal max 2 hétig vereztem. A nagy betetbol meg a kórházban sok elment főleg szoptatasok alatt telt meg nagyon így én minden szoptatás előtt cseréltem. Darabos vér is volt de az is csak eleinte. Első 2 nap talán. Utána már mensi jellegű volt de sok mennyiségileg és idővel csökkent.

2018. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kórházban töltött 3 napig használtam tenna bugyit, de nem a vérzés miatt. Az igazán erős szerintem olyan másfél napig volt. Én sokáig küzdöttem a vizelettartással így a tenna nagyon praktikus volt. Otthon még kb egy hétig sima betéttel jártam, utána még 5 hét tisztasági. A szoptatás nem befolyásolta, viszont az első perctől szüléshez közeli erejű görcsöket okozott, gyorsan vissza is tudott húzódni a méhem.
2018. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, igen ez a jó megfogalmazás szuleshez hasonló görcsök 🙂 nekem is nagyon fájt csak nem tudtam mihez hasonlítani de sokkal jobban mint a mensi görcs 😊


4es voltam

2018. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy ennyien irtatok. En most vagyok szules utan 5.nap, reggel volt 2 nagyobb darab verzes ilyen fel tenyernyi meg szoptatasoknal jon kb. ilyen nagyobb, hogy 2 szoptatas utan tele a kozepes tenna. Akkor ez igy normallis?
2018. jún. 22. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Idővel enyhulni fog.
2018. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kórházi napokon Tena eldobható bugyit használtam, az első két nap nagyon véreztem és hapcinál volt gond a pisivel is. Miután hazamentem Tena inkontinenciabetétet használtam pár napig. Utána a 2. hét végéig vékony egészségügyit, utána elég volt a tanga tisztasági is.

Én csak pár napig görcsöltem szopizásnál utána nem fájt. Volt hogy sok jött egyszerre meg ilyen nagyobb darabok de az csak az első héten.

2018. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Belőlem kinyomták a vért szülés után, még kb két napig jött nagyobb mennyiség, 3-4 diónyi darab, meg kb 3 óránként betét csere, utána nagyon kevés kb 10 napig
2018. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!