Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet szokatlanul erős...

Mitől lehet szokatlanul erős a menstruációm?

Figyelt kérdés

Eleve korábban jött meg (5.én jött meg és csak 12.körül kellett volna)

Ma vagyok ugye az 5.napon és ezt tegnap vettem észre hogy akárhányszor pisilek véres marad a papír.

Ez normális?

Mostanában sajnos sokat stresszeltem és jelenleg beteg is vagyok (megy a hasam, pár napja lázas voltam.)

De kezdek aggódni mert nem szeretnék túl sok vért vesziteni.



2018. szept. 10. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos. Bocsánat :D Ha már neked az erős, hogy olyan marad a papír pisilés után :D akkor ne akard megtudni nekem milyen. Jah és az is normális, hogy korábban jött meg. Nekem elvileg 28 napos a ciklusom, de legutóbb 20 nap után jött meg. Általában 5 nappal korábban szokott nekem megjönni.

Ne aggódj, nem fogsz "túl sok vért veszteni" :)

Jah és jobbulást :)

2018. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem néha úgy folyik a vér, hogy alig bírok a WC-ről felkelni, mert hiába törlöm, folyik tovább. Úgyhogy ne aggódj. Az, hogy véres a WC papír, egy gyenge kis semmi menstruációt jelent. :D Nem fogsz túl sok vért veszíteni, mert ez méhnyálkahártya.
2018. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azt én értem, első nap második nap oké. de az ötödik nap nem szokott ez se jellemző lenni

köszönöm szépen azért:)

2018. szept. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!