Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Levosert spiràlom lesz....

Levosert spiràlom lesz. Tapasztalatokat tudnàtok ìrni? Fàj a felhelyezése? Erős vérzés miatt javasoltàk.

Figyelt kérdés

2018. szept. 14. 21:19
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem augusztus elején tették fel, 3.szülés után és azért erős mensi miatt is... Azóta épp most jött meg másodszor, első 2-3 nap barnázás aztán most már 7.napos a ciklusom és azért gyengén de még mindig megvan...

6 hetes ellenőrzésen rendben találták, nem mozdult el, remélem tényleg beválik nagyon féltem tőle, és tényleg nem szeretnék már több babát de az orvosom nem hajlik a műtétre :(

2018. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első vagyok, egyáltalán nem fájt a felhelyezés, még utána az erős görcsölés is elmaradt amit a doki mondott, hogy lehet tőle
2018. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Jó ezt olvasni...Nekem hétfőn fogjàk feltenni...màr mindent összegondoltam :(
2018. szept. 28. 22:06
 4/5 anonim válasza:
100%
Annyit segítenétek, hogy a papír amit a doki kitöltött, hogy mikor tette fel ott 3 év van írva, de mikor kérdeztem 5-öt mondott... Akkor most melyik lehet?
2018. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is 5-öt mondott maximum, meg évente kontroll.
2018. okt. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!