Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem egyforma a 2 mellem lehet...

Nem egyforma a 2 mellem lehet ez ellen valamit tenni torna vagy ilyesmi vagy csak a műtét segít? 17 vok és eléggé frusztrál strandon meg ilyen helyeken, hogy az egyik nagyobb

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Senkinek sem egyforma. Megcsináltathatod persze jó pénzért.
2018. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tükörben! Egyetlen páros szervünk sem egyforma! Sem a szemed, a füled, a lábad, stb!
2018. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nemrég nőttek csak meg, akkor még kiegyenlítődhet a különbség alig láthatóvá, de teljesen egyformák sosem lesznek.

Egyébként igen, egyedül a műtét oldja meg, de gumicsöcs és a tested szétszabdalása helyett inkább fejben tedd rendbe a dolgokat! Hidd el, sokkal jobban megéri fizikailag, lelkileg és anyagilag is :)

Ja és nem csak osztom az észt, sajnos tudom, miről beszélsz. Nekem egy egész méretnyi különbség van a "lányok" között (D és C kosarasak) és bizony, látszik is pl egy feszülősebb pólóban. De eszemben sem lenne emiatt kés alá feküdni, nekem ez adatott meg és hidd el, senkinek nem volt még ezzel problémája :) plusz azért felöltözve annyira nem is szembetűnő, csak ha megfigyeli az ember.

Ajánlom amúgy a balconette fazonú bikinifelsőt, úgy nekem sokkal kevésbé látszik a dolog, mint a hagyományos nyakbakötögetős-háromszög alakúban, na abban tényleg eszméletlen feltűnő sajnos.

2018. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!