Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?

Első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Bejöhet velem valaki? Mert nagyon félek és nem szeretnék egyedül bemenni..

2018. szept. 17. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha te is akarod, akkor bejöhet veled anyukád vagy más valaki, viszont a vizsgálat alatt nem lehet ott a legtöbb helyen (mert az túl intim dolog).
2018. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Viheted az egész pereputtyot, ha szeretnéd. Bár én nőgyógyászhoz tuti nem vinnék be senkit.
2018. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha fiatal vagy és nem zavar anyukád bemehet... Bár én nem szeretném, ha bárki végig nézné,de te tudod.
2018. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Velem bent volt anyukám és nekem az nagyon megnyugtató volt. (persze nem a lábam között állt...)
2018. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárki bemenet, még a párod is.
2018. szept. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Én szívesen bemegyek bárkivel! :D
2018. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze,de én nem tenném,ez tök intim vizsgálat,az ezerszer cikibb és megalázóbb lenne hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetben ott van valami nézőközönség.


Szűz vagy még?

Hány éves vagy?


Gondolj bele bemész az orvoshoz,az picit kérdezget,beszélget veled,majd szól hogy fáradj át a vizsgálóágyhoz ,ott alul vetkőzz le(nadrág,cipő lekerül,zokni marad)és így meztelen fenékkel fel kell feküdni az ágyra és lábaid a lábtartókra tenni.

-Normális ember senki előtt nem szeretne széttett lábakkal lenni,hogy teljesen oda lásson a puncidhoz.

Aztán meg jön a doki egy ujjal a hüvelybe nyúl,majd az ujját kihúzza és bedug egy kacsát a hüvelybe és a kacsa segítségével sejtmintát vesz.

-Most komolyan azt szeretnéd hogy ott aki besétál veled az végig nézze hogy a puncidba benyúlnak meg kacsát dugnak be?


15-16 éves lányok ha korán kezdték a szexet egyedül mennek be az orvoshoz.

Senki nem tud ott segíteni neked,csak még cikibbé teszed a helyzetet.

-

2018. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Mi miatt mennél el nőgyógyászhoz?


-Csak azért kérdezem mert van hogy anyukák feleslegesen akarják a gyerekeket kitenni ilyen tor-túrának hogy a gyerek még szűz és semmi gondja nincs,vagy nincs tisztában hogy a fehér folyás normális dolog.

2018. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!