Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz, ha valaki a munkahelyén...

Gáz, ha valaki a munkahelyén átvérzik, felnőtt nő?

Figyelt kérdés
Itt sok ilyen sztorit olvastam már, de főleg tinikről. Olyat már én is hallottam, hogy felnőtt létére úgy vérzett át, hogy nagyon erős jött meg neki és még a mentő is jött érte, de persze erről nem tehet nyilvan senki, de en most nem erre az esetre gondolok...

2018. szept. 17. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kínos, nyilván, de nem feltétlenül tehet róla az ember, van az úgy, hogy hirtelen 10-szer erősebb lesz a vérzés, mint valaha.

Gondolom, a legtöbben ezt gáznak nevezik, én sosem szokom meg ezt a szót a jelenlegi agyonhasználattal, minden apróságra rámondják vagy félnek tőle, de ez tényleg ciki.

2018. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Kellemetlen. Sosem tudni hogy azért van ez, mert elfelejtette, vagy mert hirtelen erősebb lett a vérzése, amir nem volt felkészülve. Kolléganőm azért vérzett mert elvetélt, erre nyilván nem készül az ember. Ez szélsőséges példa, de egyszer szerintem mindenkivel előfordul.
2018. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1%
Eleg ciki. Azért egy felnőtt nő caak ismeri a vérzése erősségét. Tisztában kellene lennie vele, mit használjon, hogy elkerülje az ilyen szituációkat.
2018. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
25%

Hogy jönne mentő érte???

A leírásod alapján nem sebről beszélsz meg ilyenek, hanem menstruációról. Ugye tudod, hogy nem fog egy liter vér kifolyni..


Atya úr isten

2018. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárkivel előfordulhat. Nagyon bízom benne, hogy a felnőtt emberek többsége van olyan értelmi szinten, hogy ne tartsa ezt cikinek. ha én észrevenném valakin a munkahelyemen, akkor diszkréten szólnék neki, esetleg kisegíteném betéttel, pótruhával, ha van nálam, de kábé ennyi. Nem gondolnék semmi rosszat, csinálnám tovább dolgomat.
2018. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!