Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felnőtt családos embert a...

Felnőtt családos embert a munkahelyén megverik milyen dolog ez?

Figyelt kérdés

Én ennek a történetnek a tanúja voltam, és egy eleve feszült munkahelyen, ha idióták egymással a kollégák abból csak probléma van. Itt pár alkalom után a huszonéves srác, elhordta minden köcsögnek a férfit mert személyeskedett, és ez nem tetszett neki. Keményen visszaszólt "Hát, nem meg b@_lak anyáddal együtt te f___szopó, nem érdekel hogy hol vagyunk"

Kezdésnek lökött rajta akkorát hogy hanyatt esett neki az asztalnak, utána felállt majd kapott is a fejére


Nem lett belőle balhé mert leszedték a srácot az emberről míg észre nem veszi valaki, ugyanakkor rájuk bíztuk, senki nem szállt be a vitájukba.


Azért aki gyereket nevel lehetne belátása olyan téren hogy nem pofázik bele egy beszélgetésbe, vagy épp eleve nem tesz megjegyzéseket.

A srác meg tipikusan olyan hogy nem hagyja romlani a megítélését, nevethetett is volna vagy figyelmen kívül hagyhatná, de akkor ezt látja a másik 7 ember is, és így látnák hogy vele mindent meg lehet csinálni.


2017. szept. 5. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Milyen munkahely ez ahova ilyen embert felvesznek?? Attol hogy beszol valaki valamit nem lehet egybol neki ugrani a masiknak nem allatok vagyunk az ilyen ember aki egybol ut azt kezeltetni kene mert beteg, viszont ha egyszer olyan valakinek megy neki aki sokkal erosebb nala akkor majd jol rafazik lehet foga se marad, mondjuk az ilyen csak a veresbol tanul ha tanul.
2017. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sz@r!
2017. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha teljesen jogos, ha nekimegy. Én is dolgoztam gyárban két évig (19-22 éves koromban), szinte végig tűrtem, hogy az idősebbek sértegessenek, de az utolsó hónapban nem sok híja volt, hogy neki nem mentem az egyik ötvenes faszinak, végül csak szóbeli balhé volt. Ha az ember elfojtja a feszültséget, az kijöhet agresszió formájában. Másfelől meg azért az idősebb is tisztelje már a fiatalt.
2017. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!