Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek orvoshoz? Normalis ez...

Menjek orvoshoz? Normalis ez a verzes?

Figyelt kérdés

Ciklus kozepen jarok, a legutobbi menstruaciom masfel hete mult el korulbelul. Egy picit gyengebb volt, mint szokott de nem feltunoen. Ket nappal ezelott viszont elkezdtem verezni, mintha megjott volna, de azota sem erosodott meg, barnazok, idokozonkent jonnek nagyobb veres adagok, de azok se olyan nagyon(kb "1 torlesnyi:D) Szuz vagyok meg, ha ez barmit is szamit. Anyukamnak nem tudom, szoljak-e, mert mindenert orvoshoz rohangal es nem tudom, tulreagalna-e ezt. Esetleg varjak par napot? Azt olvastam, neha elofordul hokozi verzes es az termeszetes, de hany napig? Az enyem most nem ugy tunik, mint ami el akar mulni.

Komoly problemara utal? Mi lehet a bajom? Sosem voltam meg nodokinal es picit felek tole:D

A valaszokat elore is koszonom!

17/L



2018. szept. 18. 16:53
 1/1 anonim válasza:
Szia! Van hogy az egyik petefészekben megérik a pete és ebből lesz a havi menzeszed. De ha a másik petefészkedben is megérik egy ,akkor az is sokkal kisebb intenzitással de vérezni fog. Szerintem nálad is ez lehet. Mindenképpen mennyél el egy orvoshoz. Előbb-utóbb úgy is át kell esned rajta. Nem muszály anyukádnak szólni mehetsz mással is.Remélem segítettem!😉
2018. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!