Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetnek ujra boldog...

Hogyan lehetnek ujra boldog es vidam aki voltam?

Figyelt kérdés
Regen boldog es vidam.no voltam imadtam vasarolni csavarogni szovap mindent amit egy no szeret....most pedig mar nem vagyok.onmagam depresszios szorongasos es panikbeteg vagyok csak akkor megyek utcara ha kell es muszaly...kerulom a bevasarlo kozpontokat es a tomeget...bezzeg regen a lételemem volt ez a vilag..29vagyok 2 gyermekem van imadom oket de latjak rajtam hogy semmi sem koser.Voltam pszichiaternel de csak antidepivel tomott volna...Xanaxot szedek a leggyengebbet de nem mindig hat.Csaladom es barataimmal nem megyekl messzire sajnos..a paromnak is csak hulye vagyok...
2018. szept. 19. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Válts orvost.

mióta tart ez és mi váltotta ki? Tudod vmihez kötni?

2018. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pszichologust keresek magandokit.Hat talan az egyedullet a bezartsag.Kisfiam 1eves egesz nap vele vagyok itthon szinte senki nem jon at soha.Nehez igy azt erzem egyedul vagyok a gondjaimmalk talan ez lehet az oka.A csaladom is letojja a fejem...Anyam.mar 15eves koromban lelepett..apam pont nem er ram.Baratnom is csak egy van ahhoz meg nem.mehetek at mert az anyja utal(pedig soha nem artottam az anyjanak)..Senkivel nincs akivel beszelgessek.Parom reggeltol estig dolgozik..
2018. szept. 19. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész baba mama klubba? Ha ennyire egyedül vagy, érdemes lenne olyanok társaságát keresni, akikkel egy cipőben jársz. Akár netes csoportok.
2018. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2018. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érden lakom
2018. szept. 20. 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak hülye vagy, és nem osztja meg veled a gondokat, nem figyel rád, akkor ott lehet a kutya elásva.
2018. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!