Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha gyereksztár voltam, aki...

Ha gyereksztár voltam, aki felnőtt korára a siker és elismertség hiányától depresszióval küzd, hogyan lehetnék újra boldog?

Figyelt kérdés
Az is segítség lenne, hogy mi a /vagy van-e/ pszichológiai kategória a hasonló esetekre, és hogy más hozzám hasonlókon hogyan segítenek.

2016. jan. 25. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én nem voltam gyereksztár, pedig álmodoztam ilyesmiről, és még is depressziós vagyok. Na ehhez mit szólsz. :D
2016. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Lehetsz újra boldog, ha elmész pszichológushoz. Egyértelműen tud(na) segíteni, ha Te is mindent megteszel a gyógyulásod érdekében. Te már tudod/gondolod, mi okozza nálad a depressziót, így a segítőnek is könnyebb lesz értelmeznie a betegséged és mihamarabb megoldásokat találni a helyzetedre.

Vagy maszekhoz mész vagy a helyi pszichiátriai gondozóban van pszichológus és odamész tb-re vagy keresel a neten terápiás lehetőségeket, de a Pszichiátriai Klinikán is fogadnak, Budapesten. Gyógyulást kívánok.

2016. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

A depresszióra van, és pont annyira egyedi a történeted, mint mindenki másé (ezt nem sértésnek, hanem megnyugtatásnak írom). Minden pszichés gonddal küzdő embernek saját élettörténete van, tehát rajtad is tud segíteni a szakember. (segíteni, nem problémát megoldani, mert azt neked kell)

Remélem rendbe jössz :)

2016. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az előttem szólók is elmondták, és én is a pszichológust ajánlom. Ők biztosan tudnak segíteni. Szerintem az is jót tenne, ha erről a szüleiddel vagy a barátaiddal is beszélnél. Esetleg keress olyan elfoglaltságot/hobbit, amiben újra sikeresnek érezheted magad.
2016. jan. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elmégy egy pszichológushoz vagy egy pszichiáterhez. A gyereksztárok nagyon sokat szenvednek a valahai sztárságtól, mert a fejlődő személyiségükben nagyon erős torzulást okoz az, hogy "sztárokká" tették őket.


Én a pszichiátert javaslom.

2016. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!