Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen esetekben hívnak vissza?

Milyen esetekben hívnak vissza?

Figyelt kérdés
48 éves vagyok,voltam rákszűrésen pár hete és kaptam levelet, hogy vissza kell mennem. Rögtön telefonáltam és kérdeztem, hogy baj van e de az aszisztens csak annyit mondott, hogy személyesen el fogja mondani a dr úr, de a napokban be kellene mennem!!! Van valakinek ilyen tapasztalata??? Vagy hallott hasonló esetet? Ez mindennapos dolog? ha nem lenne baj, megnyugtattak volna a telefonban, tehát aggódjak? Mikor szoktak vissza hívni? Minden érdekelne, nagyon meg vagyok ijedve!! előre is köszi!
2010. jún. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg. Anyukámmal már történt ilyen, P3 lett a rákszűrése, később kiderült, méhszájseb miatt. SEMMI rosszindulatú elváltozása nem volt, de műteni kellett, különben lett volna.

Egyik velem egykorú barátnőmnek szintén P3 lett egyszer, egy makacs gombás fertőzés miatt. Nyugodj meg, ne gondolj a legrosszabbra, lehet az is, hogy nem sikerült rendesen levenni a kenetet, vagy nem volt értékelhető.

2010. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű valami baj van.Telefonba nem mondhatnak semmit,mivel rögzitik mindig a telefonbeszélgetéseket.Bár nem értem miért,az ember majd meg hal a kiváncsiságba.Ne aggodj előre,nem biztos hogy nagy a baj.
2010. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
p3-asnál vagy rossz, nem vizsgálható kenetnél már visszahívnak
2010. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy gond lenne. láttak valmait amit szertnének tisztázni. Nem akart az asszisztens sem megijeszteni sem semmi márt. Egyszerűen erről ő nem adhat információt nem kompetnciája.

Egyébként az eüben kedves utcsó nem rögzítik a telefonbeszélgetéseket, de szigorúan tartják az orvosdititoktartásra vonatkozó és etikai szabályokat.

2010. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!