Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem a probléma,...

Mi lehet velem a probléma, nagyon félek?

Figyelt kérdés

Bocsánat,ha undoríto lesz amit írok,de nem tudom szebben...

1 napja erős “túrós” állagú folyásom van. Viszket, néha picit fáj,vizelésnél kellemetlen.

Hasznàlok napi 2x intim mosakodót,napi többször tosztaságit cserélek,szóval semmi gond a higiéniámmal,soha nem fordult elő velem még ilyen.

Megnéztem a tükörben, és a kisajkaknál van egy pont aminek a közepe fekete. A hüvelybemenetnél is van 1-2 kis kiálló pont,azok nem feketék.

Fél éve kezdtem el nemi életet élni,a barátommal(ő az első),heti 1x általában. Minden alkalommal óvszerrel védekeztünk.

Nagyon félek,hogy mi lehet ez? :(

Tudom,el kell menni nőgyógyászhoz, de még csak kiskoromban voltam egyszer,amikor először megjött plusz reggeltől estig az egyetemen vagyok.

Rettegek. A szüleimnek sem merem elmondani, nagyon szégyellem:(

Soha nem gondoltam,hlgy velem ilyen előfirdulhat:(

Mi lehet ez? Egy kis bátorítás jól esne:(

19L



2018. szept. 24. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha túrós állagú,akkor valószínűleg gomba,de lehet más is,ezt tényleg csak az orvos tudja megmondani. Egyébként ne aggódj,nem halálos,legalább egyszer majdnem minden nőnek van élete során hüvelygombája :)
2018. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, semmi komoly.

Menj el orvoshoz, nincs ezen semmi szégyellnivaló!!!


Ha jóban vagy anyukáddal akkor mond el neki.

2018. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy veszek canesten kombit és elkezdem használni.
2018. szept. 24. 13:05
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a canesten nem valt be.
2018. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"1 napja erős “túrós” állagú folyásom van. Viszket, néha picit fáj,vizelésnél kellemetlen."

Ez egy fertőzés, valószínűleg gombás, de ha biztosra akarsz menni, akkor nőgyógyászhoz kell elmenned. Esetleg előtte csinálhatsz egy Canestestet is.


"Megnéztem a tükörben, és a kisajkaknál van egy pont aminek a közepe fekete. A hüvelybemenetnél is van 1-2 kis kiálló pont,azok nem feketék."

Aminek a közepe fekete, az valószínűleg szőrtüsző lehet és éppen szőrt növeszt, az a fekete. Aminél meg nem látsz ilyesmit, az simán lehet faggyúmirigy. Vagy a hüvelyszéled picit "cakkos".

Szégyellni nincs az ilyesmin mit. Felnőttél már, felelősen védekeztek a barátoddal, nincs semmi gond. Fertőzést általában minden nő elkap életében nem is egyszer, nem is feltétlenül van köze a nemi élethez. Szóval ilyen MINDENKIVEL előfordul, egyáltalán nem vagy különleges eset.

Keress hamar egy szimpatikusnak látszó nőgyógyászt, vagy jelentkezz be ahhoz, akihez körzetileg tartozol. Ma már vannak bőven nőgyógyásznők is, ha nem szeretnél férfi nőgyógyászhoz menni. És főleg, nyugalom, persze, egyikünknek sem a szíve csücske a nőgyógyászhoz menetel, de túl szoktuk élni, idővel hozzá lehet edződni. Ha elkezdtél rendszeres nemi életet élni, akkor amúgy is tanácsos elkezdeni évente felkeresni a nődokit már. Szóval fel a fejjel, kapd össze magad, és menj el, addig pedig amíg a tüneteid el nem múlnak és nem jutottál el nődokihoz, ne szexeljetek (ujjazás, orális szex sem, maximum te csinálhatod vele)!


És főleg, nyugi! :) ;)

2018. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Koöszi! De úgy döntöttem,hogy kipróbálom a canesten kombit és ha nem múlik el tőle,dokihoz megyek.
2018. szept. 24. 13:11
 7/21 A kérdező kommentje:

Még azt is cikinek tartom sajnos,hogy azt kérjek a gyógyszertárban,de ráveszem magam.

Nem tudom miért vagyok ilyen :(

2018. szept. 24. 13:14
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz és azt próbáld ki, amit ajánl, ami ténylegesen megoldja a problémát.
2018. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

NE próbáld ki a canestent, mert azzal csak tovább rondtod a dolgot, ugyanis a legtöbb fertözésre teljesen hatástalan, és amíg ezzel próbálkozol, a fertözés egyre erösebben szétterjed benned, utána meg sokkal nehezebb lesz kikezelni!

Menj el most orvoshoz és akkor hamar túlesel rajta.

2018. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Gombás betegsége minden nőnek többször is van élete folyamán, ezen nincs mit szégyellni, a nőgyógyász is naponta több ilyen esetet lát, megszokta már. Jobb ha elmész és megfelelő kezelést kapsz rá, amúgy sem árt évente elmenni nőgyógyászhoz ha már nemi életet élsz.
2018. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!