Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem a probléma,...

Mi lehet velem a probléma, nagyon félek?

Figyelt kérdés

Bocsánat,ha undoríto lesz amit írok,de nem tudom szebben...

1 napja erős “túrós” állagú folyásom van. Viszket, néha picit fáj,vizelésnél kellemetlen.

Hasznàlok napi 2x intim mosakodót,napi többször tosztaságit cserélek,szóval semmi gond a higiéniámmal,soha nem fordult elő velem még ilyen.

Megnéztem a tükörben, és a kisajkaknál van egy pont aminek a közepe fekete. A hüvelybemenetnél is van 1-2 kis kiálló pont,azok nem feketék.

Fél éve kezdtem el nemi életet élni,a barátommal(ő az első),heti 1x általában. Minden alkalommal óvszerrel védekeztünk.

Nagyon félek,hogy mi lehet ez? :(

Tudom,el kell menni nőgyógyászhoz, de még csak kiskoromban voltam egyszer,amikor először megjött plusz reggeltől estig az egyetemen vagyok.

Rettegek. A szüleimnek sem merem elmondani, nagyon szégyellem:(

Soha nem gondoltam,hlgy velem ilyen előfirdulhat:(

Mi lehet ez? Egy kis bátorítás jól esne:(

19L



2018. szept. 24. 12:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Végül elmondtam anyukámnak,megegyeztünk,hogy használom a canestent és ha 3 napon belül nem javul,elmegyek orvoshoz.
2018. szept. 24. 14:53
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes! :)
2018. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azt mondanom sem kell, hogy a szex tilos a kezelés végéig.
2018. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Igen,tudom.

Végül vettünk egy 500mg-os camesten kapszulát és lrémet.

A kapszulát ma este felhelyezem és a krémet napi 3x használom.

Meglátjuk javul e

2018. szept. 24. 19:41
 15/21 A kérdező kommentje:
Este felhelyeztem de ma reggelre mg nem történt változás.
2018. szept. 25. 07:45
 16/21 anonim ***** válasza:
Engem anno pont nyaralason kapott el kulfoldon. Majdnem egy het volt meg hazaindulasig. A patikaban azt is alig akartak megerteni, hogy mi az a canesten, de vegul adtak kupot, kremet. Mondhatni mimtha semmi nem tortent volna. Aztan mikor vegre nagynehezen hazajottunk es eljutottam nogyogyaszhoz, o irt olyan kupot (Pyassu azt hiszem), ami mar masnapra enyhitette, harmadnapra el is tuntette a gondot. Kaptam melle kenocsot is. Ezek a venynelkuli szrok nem sokat ernek, legyen nogyogyaszati vagy barminemu gond, egyedul a fajdalomcsillapitok hasznalnak.
2018. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodót se jó napi 2x használni. Ha épp nincs ilyen folyásod mint most, akkor nem szabadna mindig tisztasági betétet hordanod (írtad, hogy többször cseréled) ezek szerint mindig hordod. Lehet ezért lett a fertőzés. Nekem ezt nőgyógyásznő mondta még korábban.
2018. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tisztasagit en is hasznalok minden nap, eddig meg "csak" ketszer volt gombam. Ha nem hasznalnek szerintem hamarabb lenne. Oke en is azt olvasom mindenhol, hogy egeszsegtelen, de inkabb ez, minthigy egesz nap benne uljek.
2018. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott,hogy most kell megjönnie, ez is okozhat ilyen problémát?

Bocsi ha butaságot kérdezek.

2018. szept. 26. 15:26
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem okoz ilyet a menstruacio. De ha megjon nem szabad kupot hasznalni.
2018. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!