Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pms azaz menstruáció előtti...

Pms azaz menstruáció előtti tünetegyüttes ellen?

Figyelt kérdés
Van aki hasonlóan hozzám küzd a menstruáció előtti heten-napokban puffadassal, szelesedessel, hasmenéssel, vagy esetleg székrekedéssel ? Ti hogy oldjátok ezt meg ?

2018. szept. 24. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy ki nem. :D Nekem társul hozzá hőemelkedés, fejfájás meg mellfájdalom is. Espumisan puffadásra, Normaflore hasmenésre, bármilyen fájdalomcsillapító minden egyébre. Persze, ha nem olyan vészes, akkor inkább ki kell bírni. Az sem jó, ha folyton gyógyszerrel tömöd magad.
2018. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek az elottem szoloval. Azt tennem hozza, hogy nekem a haspuffadasra, hasfajasra, alhasi gorcsre az is szokott segiteni, ha pl. melegvizes flakont vagy egy mas felmelegitett valamit szoritok es nyomok ra a hasamra.
2018. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!