Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy ha befeszít...

Miért van az, hogy ha befeszítem a fenekem nagyon csúnya. Szerintem narancsbőr, de csak ha befeszítem akkor olyan. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy küzdősportolok 4 éve versenyszerűen, emiatt heti 4x tuti edzek, és kiskorom óta sportolok folyamatosan. Nem tudom mitől lehet. Egyre rosszabbul érzem magam miatta. Alapból nem látszik, csak ha befeszítem. Válaszokat előre is köszönöm!
2018. szept. 24. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a bőr felülete lesz összenyomva, ezért lesz "göröngyös". Amúgy meg szerinted ki nézi ezt? Szerintem kb. senki, tehát ne aggódj emiatt.
2018. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Narancsbőr. Addig jó, míg magától nem látszik, sajnos nagyon nehéz megszabadulni tőle. Nekem magától is látszott, soksok odafigyelés és kezelés után szerencsére már nem annyira feltűnő. Pedig csak 24 éves vagyok és nincs túlsúlyom, 5 éves korom óta rendszeresen sportolok...
2018. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a narancsbőr miért olyan nagy para a nőknél? Férfiként mondom, nem nézem egy nőn, mert észre sem veszem. Persze, próbálj tenni ellene ha nem szereted, de ez a kb. nem számít kategória.
2018. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 éves lány vagyok. :) még ehhez annyit fűznék hozzá, hogy ha ugyanígy összenyomom a bőröm a vádlimon és a combomon, ott is olyan. :)
2018. szept. 24. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!