Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gáz a narancsbőr 16 évesen?...

Gáz a narancsbőr 16 évesen? Kb 14 évesen jött elő a narancsbőr a combomon egyre nagyobb felületen, mára nagyon csúnya az egész lábam emiatt. Épp ezért még nem is volt semmilyen párkapcsolatom se.

Figyelt kérdés

#16.évesen.narancsbőr
2012. okt. 14. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem gáz, mert semmit nem vesz el a szépségedből! :) Higgy nekem, fiú vagyok.
2012. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. okt. 14. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, de ha ennyire zavar nézz utánna hogy lehet eltüntetni. Ez a zsírréteg helytelen eloszlása miatt jön létre, asszem masszázzsal is fellazítható és eloszlatható a narancsbőr. Itt egy link ahonnan válogathatsz: [link]
2012. okt. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :))
2012. okt. 15. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy az önbizalmadat ne rombolja le, mert az a rosszabb. ha zavar, ajánlok szívesen narancsbőr elleni zselét, és életmódot is, hogy változzanak a dolgok. :)
2012. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt megköszönném,mert nagy részben a narancsbőr miatt nincs önbizalmam:S
2012. okt. 16. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egész azon múlik, hogy mennyi méreganyagot juttatsz a szervezetedbe és hogy mit örököltél a rokonaidtól. Van, akinek egyáltalán nem is kell narancsbőrre számítani, bármennyit hízik, van, aki pedig karcsún is narancsbőröd. Genetika az egész, plusz rásegítünk erre egy kevés "méreggel". Méreganyag lehet pl kávé, cigi és társai, alkohol, cukros ételk, italok, sőt, minden fehér lisztből készült étel túlzott fogyasztása. Ezeket a "termékeket" mértékkel szabad csak fogyasztani. Nem azt mondom, h ha a családod fehér kenyeret vásárol, akkor ne egyél belőle, csak mondjuk ne sokat, mert 16 évesen ugye nem sokat fogsz tudni az ellen, hogy megvegyék. Az is fontos, hogy eleget mozogj. Kezdetnek az is elég, ha nem csalsz tesin. :) Eljárhatsz sétálni a barátnőddel, a kutyáddal, bárkivel, vagy el is mehetsz biciklizni a városba. Ha ezt heti 3x megteszed, akkor szerintem tuti meghálálja a bőröd, persze nem azonnal, csodára ne számíts. Ha már jó az erőnléted, beszerezhetsz aerobic dvd-ket, így otthon tudsz sportolni, anélkül, hogy bárki látná, mit csinálsz. Edzések után használhatsz narancsbőr elleni krémzselét bőrápoló olajjal együtt, amik jó erősen bemasszírozva még jobban felpörgeti az anyagcserét. Én egyet használtam eddig, a tripleffectet, egy tubus 3 hónapot kihúzott, mert kentem alá olajat, így nem kellett belőle olyan sok, mégis használt. Nekem 3 hónap kellett, mire a nagyobb kráterek elmúltak, a kicsik utána gyorsabban mentek, de még mindig van azért sajnos. De kitartok, szerintem lesz eredménye! Remélem, tudtam segíteni!
2012. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 alma_reed válasza:
Én sok mindent próbáltam aztán feladtam. Hagytam az egészet. Aztán egyik kedves ismerősöm ajánlotta a Giselle et vous termék családot.(kis cég, és teljesen természetes) Kipróbáltam és nagyon hatásos, ugyanis méregtelenitenek a testradírjai. Azóta is használom, mellette sok folyadékot iszom és tornázom.
2012. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!