Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eltüntethető teljesen a...

Eltüntethető teljesen a narancsbőr fenékről napi 30p futással+ 15p fenékerősítéssel, csökkentett szénhidrát- és cukorbevitel mellett? Vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a narancsbőr alkati dolog, és lehetetlen eltüntetni, még a méregdrága kezelések is csak kevés sikerrel járnak. Sajnos 22 évesen undorító a fenekem, pedig már kb egy éve naponta edzek és diétázok is. Megpróbálnék még keményebben edzeni és diétázni, vajon így van esélyem, vagy örökre ilyen ronda marad a fenekem?:(

2018. szept. 23. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom a kezelések mennyire hatékonyak, mert nekem sosem volt.

De 48 kilósan és 58 kilósan is volt, van.

Diéta, edzés csökkenti, de el sosem tünt.

Annyira meg nem akarok diétázni es lefogyni, hogy üres tejeszacskó legyen a c kosaras melleim helyén, és halálfej arcom legyen.

Akkorra biztos eltűnne.

2018. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El! Rendszeres edzés fenékre súllyal, ÉS ami a legfontosabb hagyd el teljesen a cukrot és fehér lisztet az étrendedből. Igyál rengeteg vizet.
2018. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Narancsbőr attól van, hogy az ösztrogén hatására a zsírsejtek kötőszövetei másképp rendeződnek, ezért képesek az egyes sorok elmozdulni egymás mellett. Vagyis szerkezeti dologról van szó. Ahogy csökken a zsírmennyiség, csökken a területen a pangó víz, úgy lesz kevésbé feltűnő, de ha kézzel összenyomod, láthatóvá válik.
2018. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!