Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Femilux fogamzásgátlótól...

Femilux fogamzásgátlótól maradt ki valakinek vérzése?

Figyelt kérdés
5 hónapja szedem a Femiluxot. Most a placebo tabletta ideje alatt nem jött meg. Előző menstruációm teljesen rendben volt. Nem vagyok terhes, leteszteltem.
2018. szept. 28. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatót is szoktak tenni a dobozba, érdemes elolvasni, ilyen esetekről is van információ. Egyébként ha egyszer kimarad, az “belefér”, ha másodszor sem, akkor doki. (ez csak akkor érvényes ha minden aktív tablettát időben beszedtél és fel tudott szívódni)
2018. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs menstruációd! Megvonásos vérzésed van. Az utolsó placebo napon csinálj tesztet. Ha negatív, a szokott időben kezdd el a következő levelet. Ha a következő megvonásos vérzés sem jelentkezik, menj nőgyógyászhoz.
2018. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, nem vagyok terhes. Olvastam a betegtájékoztatót is, benne van, h lehetséges. Csak 8 év után kezdtem újra gyógyszert szedni és előtte semmi mellékhatás soha nem volt. Kiváncsi voltam ez mennyire gyakori és normális e.
2018. szept. 29. 07:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gyakori, de előfordul. Elvégre most a bevitt hormonok szabályozzák a mű ciklusodat.
2018. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!