Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is szoktátok magatokat...

Ti is szoktátok magatokat nézegetni odalent?

Figyelt kérdés
Van ilyen tükröm meg ilyen kis zseb lámpám és igenis nézegetni szoktam magam odalent hogy van-e vmi baj...Szűz vagyok még...Az létezik h látom a szuzhartyamat? Ott arrafelé láttam egy ilyen fél/egész borso szeru kis lyukat...Az lehet az?
2018. szept. 30. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy, 10?
2018. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az a szűzhártyád. Én nem igazán nézegettem magam, akkor sem, amikor még szűz voltam, és most sem. Talán egyszer, amikor fertőzést kaptam el, úgy könnyebb volt bekenni magam, hogy láttam.
2018. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a szuzhartyam egyébként addig lesz olyan kicsi,míg majd nem tortenik behatolás? Ha már megtörtént akkor így kitágul?
2018. szept. 30. 09:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Uhhh... Légyszíves nézd meg ezt a videót, majd pedig az összes videót, amit a hormonmentes tett ki. Láthatóan fogalmad nincs a saját tested működéséről.


[link]

2018. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!