Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki nyugtasson meg hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nyugtasson meg hogy ez normális, rettenetesen félek?

Figyelt kérdés

Szóval 3 napja veszítettem el a szüzességem.Eléggé fájt de csak egy magyon kicsikét véreztem.

Aztán másnap is vérzett picit, utána is és még ma is. Csak akkor ha wc-re megyek,szóval pl bugyiba vagy betétre nem igazám. Akkor is csak pár csepp.

Vasárnap óta elég erős folyásom is van, sőt ma volt hogy a wc-be folyás keverve vérrel jött. A hasam nem fáj.

A barátommal gumival védekeztünk,bennem a gumiban ment el. Igaz hogy nem ellenőriztük le nagyon hogy nem e szakadt el, de amikor kivette nem láttunk semmi gyanús jelet,nem folyt ki semmi. Bár gondolom terhességi tünetek amúgy sem lehetnének a 3.nap és teherbe sem eshettem gumival baleset nélkül...

Pcos szindrómám van, de diétázom , számon tartják. Vajon a ciszták szórakozhatnak? Vagy másnak is volt ilyen?

A nőgyógyászom legkorábban jövő hét közepén tud fogadni.

Nagyon meg vagyok ijedve, vajon ez normális ,ez a sok folyás és vér? Olvastam hogy van aki akár 5 napig is vérzik szüzesség elvesztése után....

Valaki nyugtasson meg légyszi mert már teljesen kétségbe estem, jövő hétig megőrülök.:(



2018. máj. 16. 22:58
 1/8 A kérdező kommentje:
*19 L
2018. máj. 16. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyuginyugi!

Nem vagyok orvos, úgyhogy sok mindent nem tudok mondani, de doki biztos tudni fogja, ha van vmi gond, és tudni fogja a megoldást is! Jövő hétig még kibírod, azért ez nem vészhelyzet. Utána pedig fellélegezhetsz.

2018. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Kb ugyanaz a kérdés, mint ami neked van és egy nőgyógyász válaszolt rá:


[link]


tldr: "Ami veled történt, az teljesen normális."

2018. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, valószínű a pcos miatt van, ha stresszeled magad akkor meg pláne. :)

Medika/22L

2018. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hogy lehetnék terhes??? Védekeztünk
2018. máj. 17. 08:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Pcosem nincs, de nekem kb 3-4 napig vérzett, és nem kicsit, hanem durván, mintha menzesz lenne, csak hígabb, sima vérrel. Szerintem ez normális, de persze biztos ami biztos elmehetsz a dokihoz.


27N

2018. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Normális, ne parázz. Én még görcsöltem is utána, mint mikor nagyon meg akar jönni. Meg első nap annyira véreztem, hogy tényleg azt hittem, megjött. :D

Sőt, amennyire emlékszem, még a következő néhány alkalom is hasonló volt, hogy picit vérezgettem, aztán egyszer erősebben, és utána szűnt meg teljesen.

2018. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszo,mára már elmúlt:)
2018. máj. 17. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!