Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a menstruációs...

Mit tegyek a menstruációs görcsök ellen?

Figyelt kérdés
Már több, mint 4 órája görcsölök mióta megjött.. Két órája próbáltam elaludni, majd feladtam. Ez minden hónapban igy van, de hónapról hónapra egyre tovább tart ez az állapot.. .Vettem mar forró fürdőt, jogáztam, ittam forró kamillateat, vettem be gyógyszert... És semmi nem hat. Mit tegyek ez ellen?
2018. okt. 5. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Jobb lenne elmenni ezzel orvoshoz,ugyanis endometrozis is okozhatja!
2018. okt. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen gyógyszert szedsz, de ami nálam bevált, az sima fájdalomcsillapító és görcsoldó kombinálása. Algoflex forte+ No-spa
2018. okt. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az Algoflex - M -et szedem amibe van Fájdalomcsillapító és No-Spa is . Nekem bevált.

Próbáld ki a melegvízes palackot vagy zokniba rízst és azt be a mikróba , utána pedig a hasadra.

Próbáld elterelni a figyelmed , nézz filmet , olvass , csak ne arra gondolj hogy mennyire fáj.

Kitartást ! ☺

2018. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Nekem is ilyen volt és 5 év után derült ki, hogy endometriózis.
2018. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!