Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzek odalent, de nem menstru...

Vérzek odalent, de nem menstruálok, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel, még szexeltem, utána elmentem pisilni, és észrevettem, hogy foltot hagyott a zsepin a vér. Este, már nem voltam képes a szexre, mert mikor belém hatolt, égető, szúró fájdalmat éreztem. Amúgy nem érzek fájdalmat, csak ha inger ér. Azóta nem vettem észre, hogy véreznék, és nincs kellemetlen szag, sem folyás.


Lehet ez attól, hogy hétfőn először használtunk a szexhez babaolajat? Nincs velem probléma, mindig kellőképp benedvesedem, csak a kíváncsiság vezérelt.


2010. jún. 23. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
megsérült a hüvelyed fala.hanyagoljátok kicsit a szexet helyrejön magától.
2010. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért egy orvost nem ártana felkeresni, aki azért megvizsgálna, ugyanis most itt százmillió dolgot még fel tudnék neked sorolni,mint kórházi szakdolgozó, amitől még vérezhettél, de nem szeretnélek riogatni, csak ösztönözni téged és azokat, akik itt ilyen kaliberű kérdéseket tesznek fel, mert azért ez mégsem csak egy recept-csere, hanem kőkeményen az egészségünkről van szó.
2010. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk hátulról is, babaolajjal tegnap este, mikor nem jött össze az alternatív variáció, és ott is csípett.
2010. jún. 23. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM használunk babaolajat!!! Vannak erre megfelelő síkosító krémek, amiktől nem leszel gombás és nem irritálnak. Irány az orvos!
2010. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
peteéréskor is előfordulhat vérzés..és ha azért véreztél picit akkor hamarosan lesz egy szép pozitív teszted:)
2010. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pont ezek a tüneteim voltam és igen fertőzésem volt. 1 hét alatt kilehet kezeltetni. Menny orvoshoz minnél előbb!
2010. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!