Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor múlik el a viszketés?

Mikor múlik el a viszketés?

Figyelt kérdés

Péntek este tettem fel egy canesten uno kúpot, plusz bekentem canestennel a nemi szervemet.

Azóta napi 2-3 alkalommal kenegetem.

Jelentősen enyhült a viszketés a péntekihez képest. Most nem viszket annyiszor, mint hétvégén.

A kérdésem az lenne, hogy körülbelül mire múlik el teljesen? Ez az első ilyen kezelésem, ezért vagyok iyen tapasztalatlan.



2018. okt. 9. 04:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ma voltam nála. Másmilyen gyógyszert kaptam a Canesten helyett, amit csak orvos írhat fel. Ez egy hat napos hüvelytabletta, Fluomizin a neve. Mondta a bakteriális fertőzést, ezen kívül még 12 napig kennem kell magam Canestennel naponta 3x. Azt mondta, hogy belül nem lát fertőzést, szóval valamennyire segített az egy napos kúp, de kívül még van gyulladás. A páromat is kenni kell Canestennel. Én azt mondom, hogy menj el orvoshoz, mert ha lesz párod a későbbiekben és hordozod, elkaphatja, illetve ő is visszafertőzhet téged. :)
2018. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a hüvelygomba és a bakteriális fertőzés nem egyforma. Ezért nem biztos, hogy hat a Canesten. Már lehet kapni otthoni Canesten tesztet, ami megmondja, hogy melyik, de én inkább már akkor elmennék rögtön dokihoz, minthogy kiadjak 4000 forintot.. :)
2018. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!