Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami bajom, ha csak...

Lehet valami bajom, ha csak jövő hónapban jutok el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sajnos már augusztus vége óta az a gondom, hogy kisebb megszakításokkal, de elég gyakran fáj a petefészkem. Ezidő alatt négy különböző orvosnál voltam, megtapogattak, és azt mondták, hogy minden rendben (azt mondták, felesleges az ultrahang). Ma is voltam egynél, ő is csak nyomkodott, illetve hüvelygyulladásom lett, arra kaptam antibiotikumot és kúpot, ami tíz napig tart, és utána még mire helyreállítom a hüvelyflórám, pont meg fog jönni. De mivel így előre nem tudom biztosan mikor, ezért csak akkor merek időpontot kérni (november elején), és gondolom lesz legalább 15 nap várakozási idő.

A kérdésem az, hogy lesz e bajom, ha ezzel a majdnem három hónapja tartó petefészek-fájdalommal csak akkor jutok orvoshoz?

(Egyébként nem erősen fáj, de azért mindig észreveszem)


2018. okt. 16. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy négy orvosnál már voltál vele, és olyan egetverő problémát nem találtak, valószínűleg november közepéig sem lesz gond belőle. Pláne, hogy most úgy is kaptál antibiotikumot, ha valami gyulladás lenne, azt is leviszi.
2018. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!