Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy jött ki a lépés hogy a...

Úgy jött ki a lépés hogy a szünet 8-ik napján nem tudom elkezdeni a következő fogamzásgátló levelemet ezért a jövő hónapban kezdem újra, mert addigra sikerül csak felíratni. Ebből bajom lehet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát kihagysz egy hetet vagy többet. Lehet baj mert összezavarodnak a hormonjaid, főleg ha majd elkezded szedni megint. Menj el háziorvoshoz és irasd fel vele.
2018. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Pesten lakok albérletben és a tulaj nem szeretne bejelenteni, ideiglenesen sem így nem tud ellátni a háziorvos és fogamzásgátlót így nem tudja felírni. Magándokin is gondolkoztam de rákszűrés után írná fel a gyógyszert mert itt lenne az ideje. De mivel éppen mensim van ez a lehetőség is kilőve.
2018. jan. 16. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nem oda való vagy még felírja neked. Max adsz egy ezrest neki. Nekem is mindig felírta. Csak kellenek hozzá az adataid taj meg ilyenek mert ugye azt kézzel tölti ki.
2018. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem írja fel.. már voltam bent nála es próbáltam meggyőzni de nem volt hajlandó. Majd ha lesz legalább ideiglenes bejelentett lakcímem maximum akkor tud átvenni es úgy tudja felírni.
2018. jan. 17. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van magan nogyogyaszod,akkor o biztos felirja.Ha uj helyre mesz ott biztos nem adnanak csak ugy receptet,de biztos meglehet oldani rakszures nelkul is.
2018. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nincs még magándokim de kaptam egy tel számot, felhívom és utána érdeklődök a dolgoknak.

köszi a választ!

2018. jan. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!