Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég nagy esély van rá, hogy...

Elég nagy esély van rá, hogy jövő hónapban mikor fesztiválozni megyek meg lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem fogok emiatt kihagyni a fesztivált meg ilyenek,első fesztiválom lesz :) Nem is késleltető módszerek kellenek,tudom hogy nem válnak be stb...Azt,hogy milyen óvintézkedéseket kéne tenni?Hogy ne ázzak át stb.? :D Jól felszerelkezek majd betéttel meg gyógyszerrel de azokon kívül?

#menstruáció #rock #metál #Rockmaraton #fesztivál #utálomamenstruációt #átneázzak
2013. máj. 21. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Használj nappalra is éjszakai betétet.
2013. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van egy módszer,hátha neked is beválik. Igyál legalább egy hétig minden reggel éhgyomorra citromos (rendes citromból,nem flakonos citromléből) vizet.És ne ízesítsd! Nekem ez bevált,2-3 nappal is el tudta tolni a menzesz megjövetelét.
2013. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szia,erről hallottam.Csak mindig késik vagy előbb jön meg 1-2 nappal.Szóval ha innék ilyet akkor lehet,hogy pont úgy késne hogy a fesztivál kellős közepén lenne a legerősebb.Ezért se akarok.Mindig éjszakai betétet használok.Plusz még hozzá ilyen tisztasági betét.Úgy biztonságos egy ideig,de attól félek hogy koncerteken elmozdul stb. >< Meg valamilyen fertőzést se szeretnék elkapni.
2013. máj. 21. 13:58
 4/18 anonim válasza:
esetleg tampon? Vagy azt nem szeretnél használni?
2013. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még sose használtam,meg félek is kipróbálni :S
2013. máj. 21. 15:48
 6/18 anonim válasza:
én is féltem.de nagyjabol sikerült TAMPAXXAL..:) Szerintem próbáld ki!!:)
2013. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én is egy koncerten használtam először
2013. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de ha kicsit idősebb, azt ajánlom, menj el egy nőgyógyászhoz, és kérj tőle gyógyszert rá. Nem tudom most fejből, hogy mi a neve, de írj rám privátban, ha érdekel, és megkeresem a dobozt. Én egy tábor miatt szedtem, és egy menzeszem teljesen kimaradt, csak két hónap múlva jött meg újra.

Óvintézkedések? Gondolom, ezek talán mind tudod, de leírom, hátha mégis jól jönnek. Csak sötét színű (inkább fekete) nadrágot vegyél, és gyakran cserélj betétet. Ne vegyél fel miniszoknyát. Rakj el pár pót bugyit, hogyha mégis gáz lenne. Nekem pl sokszor gond az éjjel, hogy elmozdul a betét, én ezt úgy oldom meg, hogy 2 azonos fazonú bugyit veszek, az egyikbe beleragasztom a betétet, a másikat meg ráhúzom, akkor elég stabil lesz. Ez nappal sem feltűnő. A tampontól ne félj, csak gyakorolj kicsit előtte. Ha nagyon erős a vérzés, használd betéttel együtt. Amire nagyon figyelj, az a higiénia! Gondolom el tudod képzelni, hogy milyen állapotok lesznek. Mindig moss kezet előtte is, ha lehet, a kilincseket ne fogd meg kézzel. Szerintem praktikus lehet egy kis csomag kézfertőtlenítő kendő, vagy alkoholos fertőtlenítő gél. Ha használsz tampont, ez még sokkal fontosabbá válik. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, így is szép kis regény lett. :D

2013. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát én 15 éves vagyok szóval a gyógyszer szerintem még nem ajánlott :D Meg nőgyógyásznál se voltam még stb. Hát lehet kipróbálom a tampont.Meg még az is a bajom hogy reggel nagyon folyik...És akkor majd a sátortól kell eljutni,rohanni a wc-ig :D Itthon úgy szoktam csinálni h az első 2-3 napon összeszorított lábakkal megyek a wc-re,itthon nem vészes,de ott azért az lenne :D Nem röhögnének rajtam végülis...:D Szóval akkor hogy kéne?Keljek fel hajnalba egyszer?Meg mondjuk barátnőm volt,ő azt mondta h nem sokat aludtak sátorba,lefeküdtek hajnalba és 6-7 körül keltek fel olyan meleg volt.Szóval akkor még csak nem fog annyira folyni :D
2013. máj. 22. 15:45
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit túlparázzátok ezt a dolgot, próbáld ki a tampont meg előtte, hogy addig hozzászokj, mert elsőre akadhatnak problémák. Utána már nem lesz semmi gond, én aludni is tamponnal szoktam, reggelre tele lesz az első napokon de betéttel bővel elég. Egyébként nem értem, mért kell sötét nadrág meg ilyenek, pont anniy az esély rá, hogy átázol mint bármikor máskor. Normális időközönként cseréld, akkor nem kell extra óvintézkedés. Az éjszakák miatt ajánlom a tampont, és nappal is sokkal jobban éreznéd magad, észre se veszek, hogy megvan, nem izzaszt a betét, nem gusztustalan a nagy nyári melegben, sokkal kellemesebb. És betéttel együtt nem is kall gyakran cserélni, és olyan ruhát veszel fel, amilyet akarsz.
2013. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!